Jak wybrać motyw WordPress? – 10 prostych zasad

Jak wybrać motyw WordPress?

W tym wpisie dowiesz się, jak wybrać motyw WordPress, aby odwiedzający byli zadowoleni z Twojej decyzji. Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, które stanowią swoiste wytyczne w przypadku doboru odpowiedniego motywu. Zapoznaj się z naszymi poradami, a odpowiednia decyzja przyjdzie Ci dużo prościej.

Czytaj cały wpis

Jak poprawić współczynnik konwersji w artykułach na blogu? – 5 sposobów

Jak poprawić współczynnik konwersji w artykułach na blogu?

Jak poprawić współczynnik konwersji i zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług? To odwieczne pytanie początkujących, którzy chcą, żeby ich blog czy strona internetowa zaczęły spełniać konkretne założenia biznesowe. Oto 5 sposobów, które pomogą Ci je osiągnąć dość szybko i przede wszystkim skutecznie.

Czytaj cały wpis

Podstawowy stan SEO strony internetowej – co sprawdzić?

Podstawowy stan SEO strony internetowej

Dzięki wskazówkom zawartym w tym wpisie dowiesz się, co składa się na podstawowy stan SEO strony internetowej. Będziesz mógł samodzielnie sprawdzić np. poprawność linków, meta-tagów czy też znaczenie optymalizacji obrazów. Uczyń podstrony swojego serwisu przyjaznymi zarówno użytkownikom, jak i robotom wyszukiwarek.

Czytaj cały wpis

Elementy na stronie zwiększające konwersję – 11 sugestii

Elementy na stronie zwiększające konwersję

Zobacz, jakie elementy na stronie zwiększające konwersję warto posiadać w swoim serwisie, by maksymalnie możliwie zwiększać szanse na realizowanie celów.

Czytaj cały wpis

Dlaczego prosta i przejrzysta strona internetowa lepiej konwertuje?

Dlaczego prosta i przejrzysta strona internetowa lepiej konwertuje?

Podczas projektowania stron często zastanawiamy się, czy prosta i przejrzysta strona internetowa może wyglądać w miarę dobrze oraz konwertować. Sprawdźmy.

Czytaj cały wpis

8 sposobów na promocję nowego sklepu internetowego

9 sposobów na promocję nowego sklepu internetowego

Poznaj naszą listę sposobów na promocję nowego sklepu internetowego, dzięki którym Twój sklep online szybko zyska rozgłos oraz zapewni odpowiedni przychód.

Czytaj cały wpis

Budowanie lojalności w sklepie internetowym – 8 sposobów

Budowanie lojalności w sklepie internetowym

Sprawdź różne sposoby na budowanie lojalności w sklepie. Przekonaj się, jak dobra relacja z klientem może przekładać się na lojalność i zwiększenie zysków.

Czytaj cały wpis

Trendy w social media, czyli na co musimy przygotować się w 2018 roku?

Trendy w social media

Trendy w social media zmieniają się dynamicznie z roku na rok. Zobacz, co zmieni się w 2018 roku i sprawdź, jak zaktualizować swoją strategię marketingową.

Czytaj cały wpis

UX i konwersja stron www na urządzeniach mobilnych – 10 porad

UX i konwersja stron www na urządzeniach mobilnych

Dlaczego UX i konwersja stron www na urządzeniach mobilnych są tak ważne? Jak poprawić ich jakość? Sprawdź nasze sprawdzone porady, które Ci w tym pomogą.

Czytaj cały wpis

Wtyczki WooCommerce, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż

Wtyczki WooCommerce

Zobacz sprawdzone wtyczki WooCommerce, które nastawione są na zwiększanie sprzedaży. Zachęć odbiorców dodatkowymi funkcjami, które przekonają do zakupów.

Czytaj cały wpis

Wyszukiwarka


Najnowsze wpisy