Bartłomiej Kiljan (strona 3 z 26)

Bartłomiej Kiljan jest autorem na blogu firmy MobileTry z Olsztyna. Strony internetowe, sklepy internetowe i reklama to jedynie część spośród jego zainteresowań.

Jak zbudować skuteczne wezwanie do działania?

Jak zbudować skuteczne wezwanie do działania? – garść porad

Przekonaj się, że wezwanie do działania może wiele zmienić na Twojej stronie. Sprawdź porady o tym, jak usprawnić ten kluczowy na każdej stronie element.

Funkcjonalności zwiększające sprzedaż w sklepie

Funkcjonalności zwiększające sprzedaż w sklepie – 8 propozycji

Sprawdźmy różne funkcjonalności zwiększające sprzedaż w sklepie internetowym, które warto rozważyć, prowadząc własny biznes w e-commerce. Czy znasz je?

Powiązane wpisy jako sposób na zatrzymanie czytelnika

Powiązane wpisy jako sposób na zatrzymanie czytelnika

Od dłuższego czasu na blogach spotyka się tu i ówdzie tzw. powiązane wpisy. Co to oznacza? Dlaczego określa się te teksty mianem powiązanych? Odpowiadamy!

Content marketing w małej firmie

Content marketing w małej firmie – lista 8 przydatnych porad

W tym tekście dowiesz się, jak skutecznie prowadzić content marketing w małej firmie. Poznaj porady na ten temat, a dzięki nim Twoja firma odniesie sukces.

Jak zaprezentować zespół na stronie?

Jak zaprezentować zespół na stronie? – 6 porad z przykładami

W tym tekście odnajdziesz porady odnoszące się do tego, jak zaprezentować zespół na stronie. Sprawdź, w jaki sposób można zrobić to możliwie skutecznie.

Jak sprawdzić, czy sklep internetowy jest wiarygodny?

Jak sprawdzić, czy sklep internetowy jest wiarygodny? – 8 porad

Na rynku dostępnych jest cała masa sklepów online. Niemniej jednak, jak sprawdzić, czy sklep internetowy jest wiarygodny? Zobacz nasze wskazówki.

Jak zachęcić do oferty na stronie internetowej?

Jak zachęcić do oferty na stronie internetowej? – 6 ważnych kwestii

Firmowa strona składa się m.in. z oferty. Jest to tak naprawdę kluczowy element strony www. Sprawdź zatem, jak zachęcić do oferty na stronie internetowej.

Budowanie marki osobistej

Budowanie marki osobistej – co warto wziąć pod uwagę?

Na czym polega budowanie marki osobistej? Co oznacza to pojęcie? Jakie działania należy wtedy przedsięwziąć? Poznaj nasze wskazówki na ten temat.

Czy warto korzystać z Ads (AdWords)?

Czy warto korzystać z Google Ads (AdWords)?

Zastanówmy się… Czy warto korzystać z Google Ads? Czy taka forma reklamy w internecie ma jakikolwiek sens? Sprawdźmy, czy to dobry wybór dla strony.

Strona firmowa na Facebooku

Strona firmowa na Facebooku – co powinna zawierać?

Dzięki temu wpisowi dowiesz się, co powinna zawierać strona firmowa na Facebooku. Zapoznaj się z poradnikiem dla początkujących i zastosuj nasze wskazówki.