Bartłomiej Kiljan (strona 4 z 26)

Bartłomiej Kiljan jest autorem na blogu firmy MobileTry z Olsztyna. Strony internetowe, sklepy internetowe i reklama to jedynie część spośród jego zainteresowań.

Poznaj korzyści reklamy na Facebooku

Poznaj korzyści reklamy na Facebooku – oto 9 zalet

Sprawdźmy, czy są jakieś konkretne korzyści reklamy na Facebooku i czy warto w ogóle rozważać reklamę w tym serwisie. Poznaj kilka zalet tego rozwiązania.

Czy warto prowadzić webinar?

Czy warto prowadzić webinar? – 9 zalet

Sprawdźmy, czy warto prowadzić webinar. Jakie korzyści wiążą się z tworzeniem takich materiałów? Zobacz, dlaczego warto rozważyć tę możliwość.

Brief strony internetowej

Brief strony internetowej – jak go dobrze napisać?

Brief strony internetowej jest dokumentem, w którym zawrzesz wszystkie aspekty potrzebne do zbudowania nowej strony. Zobacz, jak podejść do tego tematu.

Jak powinna wyglądać strona błędu 404?

Jak powinna wyglądać strona błędu 404? – przykłady z opisem

Czy strona błędu 404 jest mało istotną podstroną? Sprawdzamy to. Ponadto spójrz, co powinna zawierać taka strona, aby nie zniechęcić odwiedzających.

Co sprawdzić przed opublikowaniem strony internetowej?

Co sprawdzić przed opublikowaniem strony internetowej?

Sprawdź koniecznie, co warto sprawdzić przed opublikowaniem strony internetowej. Czy zadbałeś o wszystkie aspekty związane z publikacją? Dowiedz się tego!

Dlaczego notuję spadek sprzedaży w sklepie internetowym?

Dlaczego notuję spadek sprzedaży w sklepie internetowym?

Spadek sprzedaży w sklepie internetowym jest bez wątpienia przykrą bolączką. Sprawdź, dlaczego tak się dzieje i co może być przyczyną tego stanu rzeczy.

Jak zacząć sprzedaż w internecie?

Jak zacząć sprzedaż w internecie? – 5 kwestii do rozważenia

Obecnie założenie sklepu internetowego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdź więc, jak zacząć sprzedaż w internecie i dzięki temu zarabiać.

Czy warto założyć sklep internetowy na WooCommerce?

Czy warto założyć sklep internetowy na WooCommerce?

Sprawdź, czy sklep internetowy na WooCommerce to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu. Poznaj plusy, minusy oraz kwestie dotyczące bezpieczeństwa.

Co powinna zawierać karta produktu w sklepie internetowym?

Co powinna zawierać karta produktu w sklepie internetowym?

Karta produktu w sklepie internetowym to istotna część serwisu, w której klient docelowo powinien dowiedzieć się wszelkich informacji odnośnie do zakupu.

Feedback strony internetowej

Feedback strony internetowej, czyli jak zachęcić klientów do oceny strony?

Feedback strony internetowej uzyskany od użytkowników to świetna okazja, aby zweryfikować skuteczność strony internetowej. Sprawdź, jak tego dokonać.