Jakub Ozorowski (strona 24 z 26)

Jakub Ozorowski jest autorem na blogu firmy MobileTry z Olsztyna. Strony internetowe, sklepy internetowe i reklama to jedynie część spośród jego zainteresowań.

Przygotowanie sklepu internetowego na Święta - 14 metod

Przygotowanie sklepu internetowego na Święta – 14 metod

Święta Bożego Narodzenia to duże wyzwanie dla posiadaczy platform e-commerce. Sprawdź, jak wygląda optymalne przygotowanie sklepu internetowego na Święta.

Flat design w 2016 - jakie będą panować trendy?

Flat design w 2016 – jakie będą panować trendy?

Flat design to projektowanie płaskich elementów graficznych. Przyjrzyjmy się trendom, które będą panowały w 2016 roku w kwestii projektowania stron www.

Stockowa czy niestandardowa fotografia?

Stockowa czy niestandardowa fotografia?

Strony internetowe potrzebują świetnych zdjęć, aby przyciągnąć użytkownika. Zatem wybór sprowadza się do pytania – stockowa czy niestandardowa fotografia?

Jak prowadzić bloga? – Matt Cutts doradza

Jak prowadzić bloga? – Matt Cutts doradza

Więc chcesz zacząć pisać własnego bloga, zgadza się? W tym wpisie dowiesz się, na co należy zwracać uwagę podczas tworzenia treści oraz jak prowadzić bloga.

Po czym poznać, że Twoja firma potrzebuje zmian?

Po czym poznać, że Twoja firma potrzebuje zmian?

W tym wpisie przedstawiam Ci 13 znaków, dzięki którym poznasz, że Twoja firma potrzebuje zmian. Zapraszam właścicieli firm do przeczytania tego artykułu.

Słownik pozycjonowania - 23 przydatne pojęcia

Słownik pozycjonowania – 23 przydatne pojęcia

Artykuł zawierający słownik pozycjonowania z wieloma pojęciami, które każdy posiadacz strony internetowej lub bloga powinien znać. Lektura obowiązkowa!

Nie lubię - co oznacza ten przycisk dla firm na Facebooku?

Nie lubię – co oznacza ten przycisk dla firm na Facebooku?

Szumnie zapowiadany przycisk „nie lubię”. Użytkownicy Facebooka żądają go od kilku lat. Według ostatnich doniesień, możliwość ta staje się bardzo realna.

Poradnik podstawowego pozycjonowania

Poradnik podstawowego pozycjonowania – 14 kroków

Czy pozycjonowanie stron internetowych jest tak trudne? Poradnik podstawowego pozycjonowania pomoże Ci w szybki i łatwy sposób podnieść pozycję witryny.

Lista 9 obowiązkowych wtyczek do WordPressa

Lista 9 obowiązkowych wtyczek do WordPressa

Jakie pluginy powinna posiadać każda strona internetowa oparta o platformę WordPress? Dzisiejszy wpis przedstawia 9 obowiązkowych wtyczek do WordPressa.

Nazwa strony internetowej - jak wybrać tę odpowiednią?

Nazwa strony internetowej – jak wybrać tę odpowiednią?

Nazwa strony internetowej może zadecydować o sukcesie lub porażce całego przedsięwzięcia. Jak wybrać taką domenę serwisu, aby klienci zapamiętali Cię?