Dlaczego Twoja firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej?

Dlaczego Twoja firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej?

Czy każda firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej? Oczywiście, że tak! Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, jakie odniesiesz z tego korzyści.

1. Dzięki profesjonalnej stronie internetowej Twoja firma zyska wiarygodność.

Dziś coraz więcej konsumentów korzysta z internetu w celu wyszukiwania produktów lub usług. Dlaczego nie miałbyś zaoferować im swoich? Dzięki temu zyskasz wiarygodność poprzez stronę internetową, bez której potencjalni klienci zwrócą się do Twojej konkurencji. Jeżeli już posiadasz swoją stronę internetową, ale nie jest zbyt profesjonalna, to prawdopodobnie potrzebuje właściwej przebudowy, aby zapewnić Twojej firmie profesjonalny wizerunek. Jest to niezwykle potrzebne małym firmom, ponieważ często nie mają one nawet swojej siedziby czy sklepu, co skutkuje brakiem promocji swoich produktów czy usług. W szczególności mała firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej.

2. Profesjonalna strona www to oszczędność Twoich pieniędzy.

Jako właściciel małej firmy pewnie myślisz, że nie możesz sobie pozwolić na profesjonalną stronę internetową. Błąd! Chociaż koszt zaprojektowania strony internetowej i jej utrzymania przez co najmniej rok może kosztować niemałe pieniądze, to w porównaniu z reklamą w gazecie i biorąc pod uwagę rynek obu mediów, inwestycja może bardzo szybko się zwrócić, ponieważ potencjał kryjący się w internecie jest ogromny. Z wielu wyliczeń to właśnie internet w dzisiejszych czasach jest najlepszym i najtańszym medium do promowania swojej firmy.

3. Profesjonalna strona internetowa to tani sposób, aby informować obecnych i przyszłych klientów.

Pomyśl o swojej przyszłej stronie jak o broszurze lub katalogu online. Jest o wiele łatwiej i szybciej aktualizować informacje na temat produktów i usług na swojej stronie, niż w materiałach drukowanych, co czyni stronę www skutecznym i tanim sposobem informowania klientów o nowych produktach, nadchodzących wydarzeniach, promocjach czy nowych usługach. W przeciwieństwie do reklam w prasie, które szybko stają się nieaktualne, to właśnie Twoja strona może dostarczyć aktualności zupełnie za darmo! Jest to jeden z głównych powodów, dla których firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej.

4. Strona internetowa jest dostępna 24/7 przez cały rok.

Kiedy Twoje biuro, sklep czy magazyn są już zamknięte, Twoja strona staje się miejscem, gdzie klient może wygodnie przejrzeć Twoje produkty, usługi oraz aktualności. W dzisiejszym intensywnym trybie życia to często Twoja strona jest punktem, w którym klient podejmuje decyzje o ewentualnym zakupie.

5. Strona www umożliwi rozszerzenie Twojej działalności.

Dostarczasz produkty lub usługi? Twoja witryna będzie stanowić alternatywną lokalizację sprzedaży. Jeżeli jesteś detalistą, postaw na e-commerce – czyli sprzedawanie w internecie. Twój sklep internetowy będzie świetnym miejscem do sprzedaży produktów na całym świecie, a w biznesie właśnie chodzi o to, aby poszerzać rynki zbytu i zdobywać nowych klientów. Myślisz, że obracasz takimi produktami, którymi nie można handlować w internecie? Nie zapominaj, że w dzisiejszych czasach można kupować w internecie domy, samochody, a nawet świeżą żywność.

6. Firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej jako nośnika swoich prac.

Bez względu na rodzaj Twojej działalności, strona www jest doskonałym miejscem do zaprezentowania swojej twórczości. Dzięki portfolio, galerii zdjęć, komentarzom i ocenom możesz pokazać klientowi, dlaczego Twoja firma jest wyjątkowa i dlaczego właśnie Ciebie powinien wybrać.

7. Strona internetowa poprawi Twój kontakt z klientem.

Może sprzedajesz produkty przyjazne środowisku i chciałbyś podzielić się wskazówkami, jak je segregować? A może jesteś księgowym i chcesz dać kilka porad na temat praktyk księgowych, aby uprościć życie klientom? Dzięki stronie internetowej możesz przekazywać takie informacje używając do tego bloga lub newslettera. Czy jest lepszy sposób do komunikacji ze swoimi klientami od informacji serwowanych na stronie internetowej? Mógłbyś porozumiewać się z nimi w cztery oczy lub telefonicznie, ale przecież nie zawsze jest czas i możliwość, aby obsłużyć każdego z osobna.

Twój biznes może zaistnieć już dziś. Skorzystaj z potencjału internetu jako reklamy Twojej firmy. Sprawdź nasze portfolio i skontaktuj się z nami! Pozwól nam zbudować Twoją profesjonalną stronę internetową.

  • Dlaczego Twoja firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej?
    5 (100%) głosów: 5

  • Tagi:

Spodobał Ci się ten tekst?

Jeśli sądzisz, że moglibyśmy Tobie pomóc, odezwij się do nas. Wypełnij bardzo prosty formularz szybkiej wyceny. Gwarantujemy szybką odpowiedź.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten artykuł! 😉

Oświadczam, że akceptuję postanowienia zawarte w polityce prywatności. *

Jakub OzorowskiJakub Ozorowski

Co-founder agencji interaktywnej MobileTry z Olsztyna, świadczącej kompleksowe usługi przede wszystkim małym firmom. Specjalizacją agencji jest tworzenie stron internetowych i sklepów internetowych. Ponadto MobileTry prowadzi kampanie reklamowe w internecie oraz oferuje usługi z zakresu pozycjonowania.

Mało czytania? Nie ma problemu!

Sprawdź inne teksty powiązane z tym artykułem

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

5 dni temu

Jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? – 10 porad

Zastanawiasz się nad tym, jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? Nie jesteś z góry skazany na porażkę! Sprawdź nasze sprawdzone porady.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Tydzień temu

Co zrobić, by treść konwertowała? – 7 sprawdzonych wskazówek

Czym jest konwersja treści? Dlaczego jest istotna dla generowania zysku? Co należy zrobić, by treść konwertowała? W tym wpisie odpowiadamy na te pytania.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Tydzień temu

Jak nakłonić klienta do kolejnych zakupów? – 16 sposobów

Prezentujemy sposoby na to, by nakłonić klienta do kolejnych zakupów. Zapoznaj się z nimi i spraw, aby Twój sklep internetowy generował większe zyski.

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

2 tygodnie temu

Social-selling, czyli jak skutecznie sprzedawać w social media?

Sprzedaż online to nie tylko własny sklep internetowy. Obecnie duży potencjał kryje się w haśle social shopping. Sprawdź, jak sprzedawać w social media.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 tygodnie temu

Zakładanie własnego bloga – kompendium wiedzy

Czy zakładanie własnego bloga jest trudne? Jasne, że nie! Warto jednak poświęcić czas na zastanowienie się, jak ma on działać i wyglądać. Oto nasze rady.

Michał Ziółkowski

2 tygodnie temu
Zakładanie własnego bloga – kompendium wiedzy
Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

3 tygodnie temu

Widoczność mikroprzedsiębiorstwa w internecie – jak ją zwiększyć?

Jak - oczywiście w ten pozytywny sposób - wpłynąć na widoczność mikroprzedsiębiorstwa w internecie? Poznaj nasze sprawdzone wskazówki na ten temat.