Jaki jest najpopularniejszy CMS?

Jaki jest najpopularniejszy CMS?

Naszym klientom proponujemy najpopularniejszy system CMS, jakim jest WordPress. Kiedyś system ten wykorzystywany był głównie na blogach. Dziś jego możliwości są zdecydowanie większe. Świadczy o tym chociażby fakt, że z WordPressa korzystają również bardzo duże portale internetowe. Przy wykorzystaniu CMS WordPress jesteśmy w stanie stworzyć w pełni funkcjonalną, profesjonalną witrynę. Mamy szerokie doświadczenie w tworzeniu skutecznych i nowoczesnych stron internetowych opartych o system CMS WordPress.

Jaki jest najlepszy CMS?

Dla kogo przeznaczony jest WordPress?

WordPress zalecany jest tym użytkownikom, którzy chcą aktualizować treść strony internetowej bez znajomości specjalistycznych technik. Intuicyjny panel administracyjny pozwala na łatwe i szybkie edytowanie treści. Panel można dodatkowo rozbudować o nowe funkcjonalności, więc prócz zmiany treści (typu tekst i grafika) możliwa jest także edycja układu strony internetowej, kolorystyki i wielu innych jej aspektów. Jeżeli chcesz samodzielnie dokonywać zmian na swojej stronie internetowej, WordPress jest właśnie dla Ciebie.

Jakie zalety ma CMS WordPress?

WordPress i wygoda

Wygoda i intuicja. Te dwa słowa najlepiej opisują system WordPress. Będziesz w stanie łatwo i bezproblemowo zarządzać witryną, a w intuicyjnym panelu zmienisz nie tylko treść, ale i wygląd strony internetowej.

Możliwości WordPressa

Ogrom możliwości. Dzięki setkom tysięcy dodatków można dowolnie rozszerzać stronę internetową, a instalacja odbywa się poprzez przyjazny panel. Stroną internetową może wtedy zarządzać dosłownie każdy.

SEO WordPress

Dbałość o pozycjonowanie. WordPress to również ingerencja w sferę techniczną. Jeżeli rozważasz pozycjonowanie swojej strony internetowej, WordPress oferuje Ci do tego celu całe mnóstwo dodatków.

Motywy WordPress

Tysiące gotowych motywów. Mając na myśli "gotowe" nie twierdzimy, że są gorsze - a wręcz przeciwnie. Wiele źródeł, z których można pobierać motywy do WordPressa, stosuje bardzo restrykcyjne wymogi jakościowe.

Chcę mieć stronę internetową opartą o system CMS WordPress