Jakie rodzaje grafiki wykonujemy najczęściej?

Zlecę zrobienie wykonanie logo

Projekt logo

Projektujemy logo wraz z sygnetem i logotypem. Naszą pracę poprzedza analiza działalności Twojej firmy oraz szczegółowe wytyczne dotyczące projektu – wszystko po to, aby spełnić jak najlepiej Twoje oczekiwania. Zazwyczaj prezentujemy trzy różne wersje logo, zaś po konsultacjach i ewentualnych poprawkach przedstawiamy grafikę finalną.

Darmowa grafika na Facebook

Grafika na Facebooka

Tworzymy grafikę przeznaczoną do użytku na portalach społecznościowych, m.in. na Facebooku. Są to projekty zdjęcia profilowego, zdjęcia w tle oraz grafiki gotowej do umieszczenia na osi czasu. Istnieje możliwość wzorowania się na stylu Twojej strony internetowej – dzięki takiemu zabiegowi otrzymujesz jednolitość stylu w obu miejscach.

Grafika do internetu

Grafika reklamowa

Grafika reklamowa to m.in. projekt baneru reklamowego. Jest on niezbędny w wypadku, gdy chcesz rozpocząć graficzną kampanię reklamową w internecie. Oferujemy tworzenie banerów według Twoich wytycznych i zaleceń, przygotowujemy również różne wersje pod względem rozmiaru. Nasze projekty wyróżnia ładny dla oka styl.

Zlecę layout strony

Layout strony internetowej

Tworzenie strony internetowej lub sklepu online zaczyna się od wykonania tzw. layoutu, czyli projektu graficznego serwisu. Tworzymy grafikę według Twoich zaleceń, dodatkowo wdrażamy elementy UX – czyli projektujemy interfejs graficzny w taki sposób, aby Twój klient miał możliwość wygodnej nawigacji na stronie.

Tworzymy grafikę w pełni estetyczną, miłą dla oka i zgodną z najnowszymi trendami. Dzięki temu Twoi klienci mają przed sobą profesjonalne, przykuwające uwagę elementy graficzne. Kolory oraz styl dobieramy tak, aby projekt finalny był odbierany w stu procentach pozytywnie i prezentował się efektownie.

Chcę zlecić stworzenie projektu grafiki