Jakie projekty wykonujemy?

Mimo tego, że internet jest obecnie kluczowym medium, to tradycyjne formy reklamy nadal są aktualne i bardzo skuteczne. Reklama drukowana to mnogość form, na które możesz postawić. Mówiąc o reklamie drukowanej, możesz u nas zamówić: wizytówkę, ulotkę, plakat, broszurę, folder lub nawet projekt tradycyjnego, wolnostojącego baneru.

Charakteryzujemy się miłym dla oka stylem. Nasze projekty wykonujemy w formie "pixel perfect", co oznacza, że dbamy o dosłownie każdy, nawet najmniejszy detal. Staramy się tworzyć grafikę przyciągającą wzrok Twoich potencjalnych klientów.

Rodzaje reklamy drukowanej

Reklama drukowana daje Ci jedną, wielką przewagę. Jaką? Jest ona bytem fizycznym, przez co jest trwała. Idąc chodnikiem możesz otrzymać ulotkę, która Cię zaciekawi. Z kolei wymieniając się wizytówkami najczęściej chowa się je do portfela. Później bez problemu można sięgnąć po nią ponownie i nawiązać kontakt z firmą. Reklama drukowana to nadal popularna forma reklamy, ponieważ jest trwała i można wracać do niej po pewnym czasie.

Prace graficzne

Moglibyśmy wiele o sobie pisać, jednak najlepiej mówi za nas nasze portfolio. Zobacz w tym celu nasze realizacje, gdzie zamieszczamy część z naszych projektów.

Chcę zlecić stworzenie projektu grafiki