Strony internetowe

Dostosowane do urządzeń mobilnych, łatwe w samodzielnej obsłudze, przyjazne SEO i w każdej chwili gotowe do ewentualnej rozbudowy.

Tworzymy strony internetowe idealnie dopasowane zarówno do potrzeb Twoich, jak i Twoich odbiorców. Sprawdź poniżej, jakimi cechami się charakteryzują.

Responsywna mobilna strona internetowa

Dostosowane do urządzeń mobilnych

Każda wykonana przez nas strona internetowa idealnie dostosowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana. Dzięki temu masz pewność, że wygląda świetnie zarówno na monitorach komputerów, jak i na ekranach smartfonów oraz tabletów.

Optymalizacja SEO strony internetowej

Zoptymalizowane pod kątem SEO

Jeżeli w przyszłości zamierzasz pozycjonować swoją stronę internetową w Google, jeden krok masz już za sobą. Warunkiem skutecznego pozycjonowania jest wcześniejsze zoptymalizowanie strony internetowej pod kątem SEO, co zawsze domyślnie wykonujemy.

Strona z systemem CMS WordPress

Oparte o system CMS WordPress

System zarządzania treścią (CMS) o nazwie WordPress to zdecydowanie najpopularniejszy tego typu system na świecie. Stronę opartą o WordPressa, przy pomocy wygodnego panelu administracyjnego, możesz w każdej chwili rozszerzyć o dowolne dodatki i funkcje.

Zarządzanie stroną WordPress

Łatwe w zarządzaniu

Kolejną funkcją WordPressa jest to, że wiele elementów strony internetowej opartej o ten system możesz "wyklikać". Innymi słowy, bardzo dużo kwestii możesz zmienić samodzielnie - bez potrzeby zwracania się do jakiegokolwiek podmiotu zewnętrznego z każdą sprawą.

Funkcje strony internetowej

Wyposażone w potrzebne funkcje

Wiemy, że każda strona internetowa musi realizować jakiś cel. Posiadając własny serwis, chcesz osiągnąć coś konkretnego. Przedstaw nam swoje wymagania lub w razie braku pomysłów zdaj się na nas, a dobierzemy rozwiązania idealnie pasujące do Twojego biznesu.

Nowoczesna strona internetowa

Nowoczesne i przyjemne dla oka

Regularnie podnosimy swoje umiejętności i wiemy, co w trawie piszczy. Dzięki temu cały czas jesteśmy ze wszystkim na czasie. Stawiając na nas, wiesz, że wygląd Twojej strony internetowej będzie wpasowywał się w najnowsze, panujące w danym momencie trendy.

Poznaj opinie naszych klientów

Przeczytaj, co klienci sądzą o wykonanych przez nas stronach internetowych

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku. MobileTry stworzyła dla mnie kilka stron internetowych i logotypów oraz wykonała wiele poprawek na moich serwisach, z którymi sam nie mogłem sobie poradzić. Zawsze mam do czynienia z profesjonalizmem, znakomitym wykonaniem pracy i świetnym kontaktem. Polecam tę firmę.

Stanisław Duda Czerwona Skarbonka

Stanisław Duda

czerwona-skarbonka.pl

Polecam usługi MobileTry. Strona internetowa została wykonana terminowo i spełnia moje oczekiwania. Warto podkreślić bardzo dobry kontakt z klientem, dbałość o szczegóły, własną inwencję twórców oraz fachowe doradztwo. Miałem poczucie, że satysfakcja klienta jest dla MobileTry sprawą najważniejszą.

Jakub Jaroń Kancelaria Podatkowa Empirium

Jakub Jaroń

kancelaria-empirium.pl

Kreatywność - mimo wytycznych pokazują też swoje pomysły. Cierpliwość - znoszą wszystkie "trudne" pytania i spokojnie tłumaczą. Profesjonalizm - bardzo dobre podejście do klienta. Wiedza - dobrze działająca strona jest najlepszym na to dowodem. Polecam za terminowość oraz zadowalającą cenę usług.

Joanna Bukowska JB Home Design

Joanna Bukowska

jb-homedesign.pl

Jesteśmy klientami MobileTry od prawie 4 lat, od samego początku możemy liczyć na stałe wsparcie techniczne. Jako młodzieżowa organizacja często wdrażamy nowe pomysły w życie, a dzięki sprawnym i profesjonalnym działaniom MobileTry robimy to szybciej i lepiej.

Patryk Jarmakowicz Olsztyn 2.0 Dumni z Olsztyna

Patryk Jarmakowicz

dumnizolsztyna.pl

MobileTry zawdzięczam wykonanie strony www z dedykowaną platformą online. Prezentują się świetnie oraz są bardzo funkcjonalne. Na szczególną uwagę zasługuje strona mobilna, która po prostu "śmiga", a uczniowie nie narzekają na logowanie przed każdą lekcją. Kontakt był niesamowity - uprzejma oraz błyskawiczna komunikacja sprawnie przeprowadziła mnie przez każdy etap. Polecam!

Joanna Kotewicz Hollywood English

Joanna Kotewicz

hollywoodenglish.pl

MobileTry to z całą pewnością firma godna zaufania. Powierzone im zlecenie zostało wykonane z dużą starannością. Na uwagę zasługuje również dbałość o bardzo dobry kontakt z klientem i profesjonalizm, dzięki któremu klient może być całkowicie zadowolony z końcowego efektu prac. Szczerze polecam.

Maciej Rodacki adwokat Kraków

Maciej Rodacki

adwokatrodacki.pl

W pełni profesjonalna realizacja strony internetowej oraz przygotowanie logo kancelarii. Obie usługi zostały wykonane w sposób staranny i rzetelny, z także z dbałością o wiele różnych detali. Warto również podkreślić bezproblemowy i uprzejmy kontakt. Polecam wszystkim fachową pomoc MobileTry.

Mirosław Pałucki adwokat Kraków

Mirosław Pałucki

palucki.pl

Zespół MobileTry to profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zlecenia oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom. Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Efekt końcowy spełnił moje oczekiwania. Można liczyć na szybką pomoc również w awaryjnych sytuacjach. Polecam!

Aleksandra Kudrzycka - Szypiłło adwokat Olsztyn

Aleksandra Kudrzycka - Szypiłło

kudrzycka.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Kierujemy się zasadą, według której nasze projekty dostosowujemy nie tylko do wymogów zamawiającego, lecz także do jego grupy docelowej. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
  • Jeżeli nie masz pomysłu na rozwiązanie jakiejś kwestii, zgłoś nam to. Dobierzemy coś odpowiedniego dla Ciebie i Twoich klientów.
  • Nawet długi czas po oddaniu projektu, w każdej chwili, jeżeli masz jakikolwiek problem, możesz się do nas zgłosić. Pomożemy!
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Lubimy dzielić się swoją wiedzą na temat stron internetowych!

Oto najnowsze poradniki o stronach internetowych spośród naszej bazy aż 768 obszernych artykułów

Michał Ziółkowski

5 lat temu

Porady dotyczące user interface - 7 ważnych kwestii

Oto nasze porady dotyczące user interface, których wcielenie w życie sprawi, że Twoja strona internetowa będzie bardziej przyjazna odbiorcom. Sprawdź je!

Michał Ziółkowski

5 lat temu

Proces tworzenia strony internetowej - na czym polega?

Z jakich kroków składa się proces tworzenia strony internetowej? Jakie jego aspekty są istotne, a które mniej? Zobacz, jak proces ten powinien przebiegać.

Michał Ziółkowski

5 lat temu

Najczęstsze błędy typograficzne na stronach internetowych

Jakie są najczęstsze błędy typograficzne na stronach internetowych? Dlaczego należy ich bezwzględnie unikać na własnej stronie? Poznaj nasz poradnik.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Aktualizacja strony internetowej - kiedy najlepiej ją przeprowadzić?

W którym momencie aktualizacja strony internetowej powinna być przeprowadzona? Po czym poznać, że najwyższy czas na zmiany? Poznaj nasz poradnik.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Co irytuje użytkowników stron internetowych? - 14 kwestii

Czy wiesz, co irytuje użytkowników stron internetowych? Jakie są to elementy? W naszym wpisie wymieniamy kluczowe sprawy, na które musisz zwrócić uwagę.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Tworzenie własnego portfolio - co warto mieć na uwadze?

Tworzenie własnego portfolio to proces, który musi być solidnie przemyślany. Sprawdź więc, w jaki sposób można stworzyć własną, skuteczną teczkę z pracami.

Stworzymy stronę dla Ciebie

Wystarczy, że skorzystasz z prostego formularza szybkiej wyceny. Przedstaw nam w nim swoje wymagania. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.