O nas

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda

Jesteśmy małym i przez to bardzo zgranym zespołem. W jednym miejscu skupiamy wszystko, czego mała lub średnia firma potrzebuje w internecie - począwszy od stworzenia strony internetowej lub sklepu, poprzez rozwój serwisu, na wszelkich działaniach reklamowych dookoła skończywszy.

Współpracując z nami, wiesz, z kim konkretnie rozmawiasz i kto jest za co odpowiedzialny. Całkowicie odrzucamy podejście ogólnikowe, szablonowe - każde zlecenie jest rozpatrywane przez nas zupełnie indywidualnie, z dostosowaniem do Twoich potrzeb.

Tym właśnie różnimy się od wielkich "molochów" - kontakt z nami jest szybki i sprawny, z pełną odpowiedzialnością za wszelkie działania. Zapewniamy także wsparcie po realizacji jakiegokolwiek projektu. Wystarczy się z nami skontaktować, a postaramy się pomóc w każdej sytuacji.

Poznaj nas dokładniej

Oto członkowie naszego zespołu

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

Front-End Developer / Designer
Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Back-End Developer / SEO Specialist
Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Front-End Developer / Designer

Co sądzą o nas klienci?

MobileTry okazało się strzałem w 10, kiedy poszukiwałam pomocy w stworzeniu nowej strony mojej pracowni projektowej. Fachowa, rzetelna wiedza przekazana w zrozumiały sposób nawet dla takiego laika jak ja, otwartość na moje pomysły, poszukiwanie najlepszych rozwiązań oraz ekspresowe odpowiedzi na moje pytania o każdej porze. Uczciwe 10/10.

Izabela Gemzała Prosty Plan

Izabela Gemzała

prostyplan.pl

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku. MobileTry stworzyła dla mnie kilka stron internetowych i logotypów oraz wykonała wiele poprawek na moich serwisach, z którymi sam nie mogłem sobie poradzić. Zawsze mam do czynienia z profesjonalizmem, znakomitym wykonaniem pracy i świetnym kontaktem. Polecam tę firmę.

Stanisław Duda Czerwona Skarbonka

Stanisław Duda

czerwona-skarbonka.pl

Polecam! Nasza współpraca trwa już kilka miesięcy. MobileTry to profesjonaliści godni zaufania. Zbudowali pełną strukturę mojego bloga. Cierpliwi. Zaangażowani. Zawsze służą radą. Co ważne! Realizują zlecenia w terminie i potrafią powiedzieć stanowcze "NIE", gdy moje pomysły narażają jakość SEO i innych, istotnych w poprawnym funkcjonowaniu strony elementów.

Katarzyna Moczulska KoniKreatywny

Katarzyna Moczulska

konikreatywny.pl

Polecam usługi MobileTry. Strona internetowa została wykonana terminowo i spełnia moje oczekiwania. Warto podkreślić bardzo dobry kontakt z klientem, dbałość o szczegóły, własną inwencję twórców oraz fachowe doradztwo. Miałem poczucie, że satysfakcja klienta jest dla MobileTry sprawą najważniejszą.

Bardzo cenię sobie takie firmy jak MobileTry. Zasady i terminy znane są od razu oraz są respektowane, a to pozwala na odpowiednie zaplanowanie działań. Liczyłem również na doradztwo i tutaj także się nie zawiodłem. Z całą pewnością znają się na swojej pracy i z pełną świadomością mogę ich polecić. Całości współpracy dopełnia świetny kontakt. Jestem pewien, że zostaniemy ich klientem na dłużej.

Paweł Kolarczyk Fabryka Smyczy

Paweł Kolarczyk

fabrykasmyczy.pl

MobileTry zawdzięczam wykonanie strony www z dedykowaną platformą online. Prezentują się świetnie oraz są bardzo funkcjonalne. Na szczególną uwagę zasługuje strona mobilna, która po prostu "śmiga", a uczniowie nie narzekają na logowanie przed każdą lekcją. Kontakt był niesamowity - uprzejma oraz błyskawiczna komunikacja sprawnie przeprowadziła mnie przez każdy etap. Polecam!

Joanna Kotewicz Hollywood English

Joanna Kotewicz

hollywoodenglish.pl
Czy wiesz, że nasz blog firmowy jest niezwykle popularny?

W naszej bazie mamy aż 768 obszernych tekstów, poniżej znajdują się najnowsze z nich

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 lata temu

Porady dotyczące user interface - 7 ważnych kwestii

Oto nasze porady dotyczące user interface, których wcielenie w życie sprawi, że Twoja strona internetowa będzie bardziej przyjazna odbiorcom. Sprawdź je!

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

2 lata temu

Zarabianie przez blogowanie - 8 sprawdzonych porad

Na czym polega zarabianie przez blogowanie? Jak podejść do tego tematu, od czego zacząć i na co szczególnie zwrócić uwagę? Poznaj nasze sprawdzone porady.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

2 lata temu

Brak konwersji w sklepie internetowym - 10 typowych przyczyn

Brak konwersji w sklepie internetowym to niewątpliwie ogromny problem dla właścicieli stron e-commerce. Jakie są najczęstsze przyczyny tego stanu rzeczy?

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 lata temu

Proces tworzenia strony internetowej - na czym polega?

Z jakich kroków składa się proces tworzenia strony internetowej? Jakie jego aspekty są istotne, a które mniej? Zobacz, jak proces ten powinien przebiegać.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 lata temu

Najczęstsze błędy typograficzne na stronach internetowych

Jakie są najczęstsze błędy typograficzne na stronach internetowych? Dlaczego należy ich bezwzględnie unikać na własnej stronie? Poznaj nasz poradnik.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

2 lata temu

Aktualizacja strony internetowej - kiedy najlepiej ją przeprowadzić?

W którym momencie aktualizacja strony internetowej powinna być przeprowadzona? Po czym poznać, że najwyższy czas na zmiany? Poznaj nasz poradnik.

To jak - przekonaliśmy Cię?

Wypełnij bardzo prosty formularz szybkiej wyceny. Dzięki temu poznamy Twoje wymagania i dobierzemy coś w pełni adekwatnego do Twoich potrzeb.