O nas

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda

Jesteśmy małym i przez to bardzo zgranym zespołem. W jednym miejscu skupiamy wszystko, czego mała lub średnia firma potrzebuje w internecie - począwszy od stworzenia strony internetowej lub sklepu, poprzez rozwój serwisu, na wszelkich działaniach reklamowych dookoła skończywszy.

Współpracując z nami, wiesz, z kim konkretnie rozmawiasz i kto jest za co odpowiedzialny. Całkowicie odrzucamy podejście ogólnikowe, szablonowe - każde zlecenie jest rozpatrywane przez nas zupełnie indywidualnie, z dostosowaniem do Twoich potrzeb.

Tym właśnie różnimy się od wielkich "molochów" - kontakt z nami jest szybki i sprawny, z pełną odpowiedzialnością za wszelkie działania. Zapewniamy także wsparcie po realizacji jakiegokolwiek projektu. Wystarczy się z nami skontaktować, a postaramy się pomóc w każdej sytuacji.

Poznaj nas dokładniej

Oto członkowie naszego zespołu

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

Front-End Developer / Designer
Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Back-End Developer / SEO Specialist
Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Front-End Developer / Designer

Co sądzą o nas klienci?

MobileTry okazało się strzałem w 10, kiedy poszukiwałam pomocy w stworzeniu nowej strony mojej pracowni projektowej. Fachowa, rzetelna wiedza przekazana w zrozumiały sposób nawet dla takiego laika jak ja, otwartość na moje pomysły, poszukiwanie najlepszych rozwiązań oraz ekspresowe odpowiedzi na moje pytania o każdej porze. Uczciwe 10/10.

Izabela Gemzała Prosty Plan

Izabela Gemzała

prostyplan.pl

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku. MobileTry stworzyła dla mnie kilka stron internetowych i logotypów oraz wykonała wiele poprawek na moich serwisach, z którymi sam nie mogłem sobie poradzić. Zawsze mam do czynienia z profesjonalizmem, znakomitym wykonaniem pracy i świetnym kontaktem. Polecam tę firmę.

Stanisław Duda Czerwona Skarbonka

Stanisław Duda

czerwona-skarbonka.pl

Polecam! Nasza współpraca trwa już kilka miesięcy. MobileTry to profesjonaliści godni zaufania. Zbudowali pełną strukturę mojego bloga. Cierpliwi. Zaangażowani. Zawsze służą radą. Co ważne! Realizują zlecenia w terminie i potrafią powiedzieć stanowcze "NIE", gdy moje pomysły narażają jakość SEO i innych, istotnych w poprawnym funkcjonowaniu strony elementów.

Katarzyna Moczulska KoniKreatywny

Katarzyna Moczulska

konikreatywny.pl

Polecam usługi MobileTry. Strona internetowa została wykonana terminowo i spełnia moje oczekiwania. Warto podkreślić bardzo dobry kontakt z klientem, dbałość o szczegóły, własną inwencję twórców oraz fachowe doradztwo. Miałem poczucie, że satysfakcja klienta jest dla MobileTry sprawą najważniejszą.

Bardzo cenię sobie takie firmy jak MobileTry. Zasady i terminy znane są od razu oraz są respektowane, a to pozwala na odpowiednie zaplanowanie działań. Liczyłem również na doradztwo i tutaj także się nie zawiodłem. Z całą pewnością znają się na swojej pracy i z pełną świadomością mogę ich polecić. Całości współpracy dopełnia świetny kontakt. Jestem pewien, że zostaniemy ich klientem na dłużej.

Paweł Kolarczyk Fabryka Smyczy

Paweł Kolarczyk

fabrykasmyczy.pl

MobileTry zawdzięczam wykonanie strony www z dedykowaną platformą online. Prezentują się świetnie oraz są bardzo funkcjonalne. Na szczególną uwagę zasługuje strona mobilna, która po prostu "śmiga", a uczniowie nie narzekają na logowanie przed każdą lekcją. Kontakt był niesamowity - uprzejma oraz błyskawiczna komunikacja sprawnie przeprowadziła mnie przez każdy etap. Polecam!

Joanna Kotewicz Hollywood English

Joanna Kotewicz

hollywoodenglish.pl
Czy wiesz, że regularnie - co 2 dni - prowadzimy bardzo popularnego bloga?

W naszej bazie mamy aż 739 obszernych tekstów, poniżej znajdują się najnowsze z nich

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Wczoraj

Długofalowa strategia rozwoju bloga - co warto wziąć pod uwagę?

Na czym polega długofalowa strategia rozwoju bloga? Z jakich kroków powinna się składać? O czym pamiętać? Odpowiadamy na wiele ważnych dla blogerów pytań!

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

3 dni temu

Spotykane błędy w e-mail marketingu - 8 przykładów

Sprawdź, jakie błędy w e-mail marketingu można popełnić i na co zwrócić uwagę, aby prowadzone działania przyniosły oczekiwane, pozytywne rezultaty.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

5 dni temu

Jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? - 10 porad

Zastanawiasz się nad tym, jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? Nie jesteś z góry skazany na porażkę! Sprawdź nasze sprawdzone porady.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Tydzień temu

Co zrobić, by treść konwertowała? - 7 sprawdzonych wskazówek

Czym jest konwersja treści? Dlaczego jest istotna dla generowania zysku? Co należy zrobić, by treść konwertowała? W tym wpisie odpowiadamy na te pytania.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Tydzień temu

Jak nakłonić klienta do kolejnych zakupów? - 16 sposobów

Prezentujemy sposoby na to, by nakłonić klienta do kolejnych zakupów. Zapoznaj się z nimi i spraw, aby Twój sklep internetowy generował większe zyski.

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

2 tygodnie temu

Social-selling, czyli jak skutecznie sprzedawać w social media?

Sprzedaż online to nie tylko własny sklep internetowy. Obecnie duży potencjał kryje się w haśle social shopping. Sprawdź, jak sprzedawać w social media.

To jak - przekonaliśmy Cię?

Wypełnij bardzo prosty formularz szybkiej wyceny. Dzięki temu poznamy Twoje wymagania i dobierzemy coś w pełni adekwatnego do Twoich potrzeb.