Stanowimy świetnie zgrany zespół profesjonalistów, który przede wszystkim świadczy kompleksowe usługi dla firm. Dostarczamy Ci rozwiązania niezbędne do tego, aby Twój biznes był rozpoznawalny w internecie. Szybki i rzeczowy kontakt, a także otwartość na Twoje wymagania – to nasze niewątpliwe atuty.

Tworzymy strony i sklepy internetowe, ponadto zajmujemy się pozycjonowaniem. Dbamy o marketing firm w internecie. Jeżeli brakuje Ci pomysłów na chwytliwe hasła i wartościowe teksty – możesz nam zaufać, ponieważ posiadamy umiejętności niezbędne do tego, aby tworzyć przykuwającą uwagę treść.

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

Co-founder / Front-end Developer / Designer

Głowa pełna wielu pomysłów. Profesjonalny front-endowiec i nieszablonowy grafik. Dba o formę biegając i grając w piłkę nożną.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Co-founder / Back-end developer / SEO specialist

Spec od reklamy i marketingu, programista. Dba o szkielet każdego projektu. Ponadto Android developer i wielbiciel nowych technologii.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Co-founder / Front-end Developer / Designer

Doświadczony i profesjonalny front-end developer. Dba m.in. o UI/UX oraz każdy szczegół i detal. Poza tym bloger, biegacz, fan siatkówki i piłki nożnej.

Kochamy to, co robimy. Dzięki temu, stawiając na nas, masz pewność, że w każdy projekt wkładamy całe swoje serce i jeszcze więcej umiejętności. Jeżeli masz już gotowy pomysł lub zastanawiasz się nad jakąś kwestią, nie znasz np. ceny danej usługi – skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że otrzymasz od nas satysfakcjonującą Cię ofertę i z przyjemnością dołączysz do grona polecających nas osób.

Choć realizowanie zleceń jest naszym głównym zajęciem, to w wolnym czasie chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Na naszym blogu firmowym, co dwa dni, publikujemy nowy artykuł - na temat m.in. tworzenia stron internetowych, reklamy w internecie czy innych dziedzin pokrewnych. Poniżej prezentujemy nasze trzy ostatnie teksty: