Reklama w internecie

Jeżeli posiadasz stronę internetową, która nie cieszy się taką popularnością, jakiej od niej oczekujesz, zwróć się z tym problemem do nas.

Zaproponujemy Ci formy reklamy adekwatne do Twoich możliwości, budżetu i stawianych stronie internetowej celów. Sprawdź poniżej, co cechuje naszą pracę.

Ads Google reklama

Google Ads (AdWords)

Google Ads (poprzednio AdWords) daje Ci możliwość szybkiego przeskoczenia konkurentów wśród wyników wyszukiwania Google. Zgłoś się do nas, a stworzymy kampanię w Google Ads, która wyciśnie maksa z możliwości Twojej strony internetowej.

Ads Facebook reklama

Reklama na Facebooku

Jeśli prowadzisz profil na Facebooku, jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Stworzymy Ci reklamę w tym najpopularniejszym portalu społecznościowym. Będzie przykuwać uwagę atrakcyjnym wyglądem i idealnie pasować do preferowanej grupy odbiorców.

Budżet reklamowy

Elastyczny budżet reklamowy

Masz określony budżet na reklamę? A może nie wiesz, jaka kwota byłaby odpowiednia dla Twojego biznesu? Zgłoś się do nas - poznamy Twoje możliwości, sprawdzimy rywali i ustanowimy realne cele. Kampania reklamowa będzie dopasowana do Twojego biznesu.

Indywidualna reklama

Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy biznes jest inny - działa w swojej branży i realizuje określone cele. Stąd też nie przykładamy jednej, stałej miary do wszystkich kampanii reklamowych. Ofertę i zakres reklamy każdorazowo dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Umowa na reklamę strony

Umowa zawierana na krótki okres

Masz dość umów wiążących na pół roku, rok, a nawet dwa lata? Nie ma problemu. Każdorazowo zawieramy umowy na okres trzech miesięcy. Zawsze po upłynięciu tego czasu masz możliwość rezygnacji z naszych usług lub przedłużenia umowy o kolejny taki okres.

Raport reklamy strony internetowej

Cykliczne, dokładne raporty działań

Wszystkie wykonywane przez nas czynności skrupulatnie dokumentujemy oraz przekazujemy Ci do wglądu w formie comiesięcznego raportu. Decydując się na nasze usługi, wiesz konkretnie, za co płacisz oraz co przez ten czas robimy. Pełna przejrzystość jest podstawą.

Poznaj opinie naszych klientów

Przeczytaj, co sądzą ci, którzy zdecydowali się poprowadzenie kampanii reklamowych przez nas

Firmie MobileTry zleciłem reklamę mojej strony internetowej i efekty ich pracy jak najbardziej mnie zadowoliły. Strona www zyskała odpowiednią widoczność, to samo z profilami w mediach społecznościowych - wszystko to znacznie przełożyło się na zwiększoną liczbę odwiedzin.

Adrian Sosnowski Sweet Corner Warszawa

Adrian Sosnowski

sweetcornerwarsaw.pl

Zdecydowałam się nie tylko na to, aby firma MobileTry wykonała dla mnie stronę internetową, lecz także na to, by później ją poprowadziła w kontekście reklamy. Jestem zadowolona z uzyskanych efektów. Spodziewałam się, że Google Ads przyniesie mi mniej korzyści, jednak pewien zwrot z inwestycji jest jak najbardziej zauważalny.

Izabela Kiljan Massage for You Olsztyn

Izabela Kiljan

massageforyou.pl

Zdecydowałem się zaufać MobileTry i się nie zawiodłem. Współpraca z firmą jest bardzo owocna - wszystkie ustalenia są realizowane zgodnie z założeniami, a forma i sposób kontaktu zasługują na dodatkowe wyróżnienie. Do chłopaków można w każdej chwili napisać i bez wahania pomogą właściwie ze wszystkim.

Grzegorz Ryżewski Thai Ice Warszawa

Grzegorz Ryżewski

thaiice.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze kampanie reklamowe nie mają stałych założeń i kosztów, gdyż każdy ma swoje własne możliwości. Dostosowujemy ofertę specjalnie pod Ciebie. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
  • Nie jesteśmy zwolennikami koszmarnie długich, wiążących na wiele miesięcy umów. Zawieramy wygodne, 3-miesięczne umowy.
  • Co miesiąc otrzymujesz od nas dokładny i przejrzysty raport, klarownie tłumaczący, co przez ten okres wykonaliśmy.
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Co pewien czas publikujemy na naszym blogu teksty na temat reklamy i marketingu

Oto najnowsze poradniki o reklamie i marketingu spośród naszej bazy aż 768 obszernych artykułów

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Jak zwiększyć sprzedaż poprzez Facebooka? - 8 sposobów

Przekonaj się, w jaki sposób można zwiększyć sprzedaż poprzez Facebooka? Sprawdź, co można wykonać pod kątem sprzedaży w sklepie w tym medium społecznościowym.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Dlaczego warto reklamować się na Facebooku? - 9 powodów

Sprawdź koniecznie dlaczego warto reklamować się na Facebooku? Zobacz jakie są efekty i korzyści tego rozwiązania. Oceń, czy jest tutaj szansa dal Twojej marki.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Spotykane błędy w e-mail marketingu - 8 przykładów

Sprawdź, jakie błędy w e-mail marketingu można popełnić i na co zwrócić uwagę, aby prowadzone działania przyniosły oczekiwane, pozytywne rezultaty.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Social-selling, czyli jak skutecznie sprzedawać w social media?

Sprzedaż online to nie tylko własny sklep internetowy. Obecnie duży potencjał kryje się w haśle social shopping. Sprawdź, jak sprzedawać w social media.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie - 9 metod

Poznaj nasze metody na zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie. Sprawdź, jakie kroki trzeba podjąć, aby poinformować wszystkich o produkcie.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Jak reklamować produkty? - 7 sposobów na promocję w internecie

Internet daje mnóstwo możliwości pod kątem skutecznej reklamy. Sprawdź nasze porady dotyczące tego, jak reklamować produkty ze sklepu internetowego.

Zleć nam reklamę swojej strony

Skorzystaj z szybkiej wyceny. Podrzuć nam adres strony i załącz ewentualne dodatkowe informacje. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.