Jak reklamować się w internecie?

Internet to ogromna szansa na promocję Twojej firmy. Oprócz posiadania strony internetowej możesz reklamować się na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziesz kilka usług dotyczących reklamy w internecie. Prowadzimy kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google (AdWords, Merchant Center) oraz na portalach społecznościowych (Facebook). Wykorzystujemy także coraz bardziej rosnący w siłę content marketing.

Reklama w internecie to doskonały sposób na to, aby niewielkim kosztem zyskać nowe grono odbiorców - w szczególności tyczy się to małych firm. Zadzwoń lub napisz do nas, a przygotujemy ofertę spersonalizowaną specjalnie pod kątem działalności, którą prowadzisz.

Rodzaje reklamy w internecie

Co zyskujesz reklamując się w internecie?

Oto 3 powody, dla których warto z nami współpracować:

Nowi klienci

Reklama w internecie to otwarcie się na nowe rynki. Trafiasz do klientów, którzy dotąd nie znali Twojej strony internetowej lub świadczonych usług.

Większe zyski

Większa ilość klientów przekłada się większe zyski. Dzięki reklamie w internecie zdecydowanie więcej osób korzysta z Twoich usług lub produktów.

Świadomość marki

Trafiając do nowych odbiorców rośnie świadomość istnienia marki. Poszerza się grupa odbiorców, którzy wiedzą o Twoim istnieniu w internecie.

Co możemy Ci zaproponować w kwestii reklamy w internecie?

Google AdWords

Google AdWords to forma reklamy w internecie polegająca na wyświetlaniu Twojej reklamy w wynikach wyszukiwania Google. Płaci się w niej za kliknięcia reklamy, samo wyświetlanie jej jest darmowe. Główną zaletą Google AdWords jest to, że użytkownik trafia na reklamy ściśle odnoszące się do jego zapytań w wyszukiwarce. Jest to skuteczna i szybko przynosząca zainteresowania forma reklamy w internecie.

Reklama Facebook

Reklama na Facebooku polega na umieszczeniu płatnej reklamy w najpopularniejszym portalu społecznościowym. Reklama wyświetla się na tak zwanej tablicy użytkownika serwisu. Reklama na Facebooku sprytnie wkomponowuje się w treść portalu, więc nie jest nachalna. Główną jej zaletą jest możliwość określenia ściśle określonej grupy odbiorców (np. dla danej płci lub przedziału wiekowego).

Content marketing

Celem content marketingu jest tworzenie wysokiej jakości i dodatkowo unikalnej treści na stronie internetowej. Jest to treść, która skutecznie trafia do odbiorców i może być łatwo udostępniana. Prezentując wartościową treść masz szansę zaprezentowania się potencjalnemu klientowi, który dzięki przydatnym tekstom lub grafikom jest bardziej chętny do skorzystania z Twoich usług czy produktów.

Chcę rozpocząć kampanię reklamową w internecie

Prócz świadczenia naszym klientom usług w zakresie reklamy, chętnie dzielimy się naszą wiedzą w tym temacie. Co 2 dni na naszym blogu odnajdziesz nowy artykuł na temat m.in. tworzenia stron internetowych, reklamy w internecie, pozycjonowania, a także wielu innych pokrewnych dziedzin. Zobacz nasze trzy ostatnie artykuły poruszające zagadnienia związane z reklamą w internecie: