Tworzenie grafiki i tekstów

Projekt logo, wizytówki, baneru reklamowego czy też graficzny szablon strony internetowej - to przykładowe projekty, jakie możesz u nas zamówić.

Działamy zarówno na podstawie dostarczonych nam wytycznych, jak i - w razie potrzeby - prezentujemy swoje pomysły. Sprawdź, co cechuje naszą pracę.

Projekt grafiki na stronę internetową

Projekty na bazie wymagań

Jeśli masz już sprecyzowaną wizję odnośnie do tego, jak dany projekt graficzny ma wyglądać - doskonale się składa! Wystarczy, że się do nas zgłosisz i możliwie najdokładniej opiszesz swoje wymagania, a my je odwzorujemy najwierniej, jak tylko się da.

Autorski projekt graficzny

Autorskie projekty graficzne

Jeżeli jednak nie masz żadnych sprecyzowanych wymagań lub też twierdzisz, że się na tym po prostu nie znasz - nie ma najmniejszego problemu. Opisz nam, czym konkretnie się zajmujesz, a my dobierzemy autorski projekt idealnie dopasowany do Twojego biznesu.

Warianty logo do wyboru

Kilka opcji do wyboru

W przypadku projektowania logo, domyślnie otrzymujesz od nas trzy różne propozycje graficzne. Każda z nich wykonana w innym stylu, oparta o odrębny motyw przewodni. Dzięki temu istnieje zdecydowanie większa szansa na to, że któraś z opcji przypadnie Ci do gustu.

Grafika do druku

Dostosowane do druku

Jeżeli chcesz, abyśmy wykonali projekt przeznaczony do druku (np. wizytówkę lub ulotkę reklamową), otrzymujesz od nas pliki gotowe, dostosowane dla drukarni. Mają one odpowiednie wymiary i format, zatem wystarczy po prostu przekazać je drukarni i... to wszystko.

Ile trwa oczekiwanie na grafikę

Krótki czas oczekiwania

Jeżeli decydujemy się na realizację jakiegoś projektu graficznego, zawsze jednocześnie podajemy maksymalny termin ukończenia prac. Jest on nieprzekraczalny, zatem masz pewność, że do tego czasu prześlemy Ci gotowe, zamówione przez Ciebie projekty graficzne.

Kontakt z grafikiem

Stały kontakt z grafikiem

Jeśli w międzyczasie zmieniła Ci się wizja lub chcesz przekazać jakiekolwiek informacje dodatkowe, nie ma żadnego problemu. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a odpowiemy możliwie najszybciej. U nas nigdy nie jest tak, że jakiś mail "wisi" całymi dniami bez odpowiedzi.

Poznaj opinie naszych klientów

Przeczytaj, co sądzą ci, którzy zdecydowali się na zamówienie projektów graficznych właśnie u nas

MobileTry wykonała dla mnie logo Kancelarii, wizytówki oraz szablon papieru firmowego. Nie mając sprecyzowanych oczekiwań, w całości zdałem się na inwencję MobileTry. W zamian otrzymałem trzy projekty do wyboru. I pojawił się problem – nie mogłem się zdecydować. Każdy projekt był moim zdaniem świetny.

Bardzo cenię sobie takie firmy jak MobileTry. Zasady i terminy znane są od razu oraz są respektowane, a to pozwala na odpowiednie zaplanowanie działań. Liczyłem również na doradztwo i tutaj także się nie zawiodłem. Z całą pewnością znają się na swojej pracy i z pełną świadomością mogę ich polecić. Całości współpracy dopełnia świetny kontakt. Jestem pewien, że zostaniemy ich klientem na dłużej.

Paweł Kolarczyk Fabryka Smyczy

Paweł Kolarczyk

fabrykasmyczy.pl

Firmie MobileTry powierzyłam wykonanie logo mojej Szkoły Językowej Hollywood English. Nasza współpraca była bardzo owocna. Produkt końcowy - logo - idealnie wpasowuje się w założenia kolorystyczne oraz klimat mojej szkoły. Na szczególną pochwałę zasługuje kreatywność oraz cierpliwość wykonawców. Polecam serdecznie!

Joanna Kotewicz Hollywood English

Joanna Kotewicz

hollywoodenglish.pl

Na firmę MobileTry trafiliśmy za pośrednictwem jednego ze wpisów blogowych opublikowanych na stronie. W ciągu miesiąca Panowie zaprojektowali nam nową stronę internetową, sklep internetowy, a także logo. Sam proces tworzenia logo był niezwykle płynny - już pierwsza koncepcja była bardzo dobra, zaś po drobnych zmianach ustaliliśmy finalną wersję. Serdecznie polecam MobileTry.

Paweł Kiermasz Eccel Technology Limited

Paweł Kiermasz

eccel.co.uk

Zdecydowanie jedna z najlepszych firm na rynku. MobileTry stworzyła dla mnie kilka stron internetowych i logotypów oraz wykonała wiele poprawek na moich serwisach, z którymi sam nie mogłem sobie poradzić. Zawsze mam do czynienia z profesjonalizmem, znakomitym wykonaniem pracy i świetnym kontaktem. Polecam tę firmę.

Stanisław Duda Czerwona Skarbonka

Stanisław Duda

czerwona-skarbonka.pl

Pracownicy MobileTry to osoby profesjonalne i życzliwe. Doskonale wiedzą, kiedy spytać klienta, a kiedy doradzić. Są na bieżąco z najnowszymi trendami panującymi w sieci. Ponadto oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny wykonanych usług! Korzystałem z usług MobileTry przy przebudowie strony i opracowania grafiki - świetny kontakt, czas oczekiwania i jakość wykonanych projektów. Gorąco polecam!

Paweł Dziuba Hesabu

Paweł Dziuba

hesabu.pl

W pełni profesjonalna realizacja strony internetowej oraz przygotowanie logo kancelarii. Obie usługi zostały wykonane w sposób staranny i rzetelny, z także z dbałością o wiele różnych detali. Warto również podkreślić bezproblemowy i uprzejmy kontakt. Polecam wszystkim fachową pomoc MobileTry.

Mirosław Pałucki adwokat Kraków

Mirosław Pałucki

palucki.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy niezwykle elastyczni, jeśli chodzi o tworzenie grafik. Projektujemy je zarówno wedle naszych propozycji, jak i na bazie otrzymanych wymagań. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Bardzo lubimy styl o nazwie "flat design" - minimalistyczny, nowoczesny, pełen atrakcyjnych barw i eleganckich kształtów.
  • W trakcie pracy kierujemy się zarówno Twoim gustem, jak i potencjalnym odbiorem projektu przez Twoich klientów.
  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Co pewien czas publikujemy na naszym blogu poradniki poruszające tematy graficzne

Oto najnowsze teksty poruszające tematy graficzne spośród naszej bazy aż 739 obszernych artykułów

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 tygodnie temu

Zakładanie własnego bloga - kompendium wiedzy

Czy zakładanie własnego bloga jest trudne? Jasne, że nie! Warto jednak poświęcić czas na zastanowienie się, jak ma on działać i wyglądać. Oto nasze rady.

Michał Ziółkowski

2 tygodnie temu
Zakładanie własnego bloga - kompendium wiedzy
Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

2 tygodnie temu

Darmowe narzędzia do tworzenia grafiki - 7 propozycji

Poznaj darmowe narzędzia do tworzenia grafik na potrzeby social media czy wpisów blogowych. Sprawdź, jak łatwo można wykonać samodzielną grafikę.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

Miesiąc temu

Profesjonalne logo - jakie są jego korzyści i zalety?

Po co firmom profesjonalne logo? Dlaczego warto jest je mieć? Jakie zalety daje przedsiębiorstwom profesjonalne logo? Odpowiedzi znajdziesz w tym tekście.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Miesiąc temu

Indywidualny czy gotowy motyw WordPress? - poznaj za i przeciw

Wiele osób staje przed decyzją: indywidualny czy gotowy motyw WordPress? Która z tych dwóch opcji jest lepsza? Czym się kierować? Odpowiadamy!

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 miesiące temu

Alternatywy Font Awesome - 8 ciekawych czcionek złożonych z ikon

Jakie są godne uwagi alternatywy Font Awesome? Jest ich całkiem sporo! Poznaj szereg czcionek złożonych z ikon, które wspomogą Twoje projekty graficzne.

Michał Ziółkowski

Michał Ziółkowski

2 miesiące temu

Grafiki we wpisach na blogu - jak i kiedy je dodawać?

Grafiki we wpisach na blogu mogą doskonale urozmaicać publikowaną treść, znacznie podnosząc wartość tekstów blogowych. W jaki sposób umiejętnie je dodawać?

Michał Ziółkowski

2 miesiące temu
Grafiki we wpisach na blogu - jak i kiedy je dodawać?

Zleć nam projekt graficzny

Skorzystaj z formularza szybkiej wyceny. Przedstaw nam swoje wymagania lub też zdaj się na nasze pomysły. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.