Optymalizacja SEO i audyty

Jeżeli posiadasz stronę internetową, która Twoim zdaniem nie jest tak efektywna, jak być powinna, zwróć się z tym problemem do nas.

Przeprowadzimy drobiazgowy audyt, wskażemy Ci wszelkie mankamenty, a także naprawimy wszystkie błędy na stronie. Sprawdź poniżej, co cechuje naszą pracę.

Audyt strony internetowej

Audyty prowadzone pod różnym kątem

Zastanawiasz się nad stanem SEO swojej strony internetowej? A może sądzisz, że należy poprawić poziom użyteczności Twojego serwisu? Interesuje Cię ogólny audyt techniczny? Jeśli nie wiesz, jaką decyzję podjąć, skontaktuj się z nami. Dobierzemy właściwe rozwiązanie.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Wiemy, że każda strona internetowa jest inna - działa w swojej branży i realizuje określone cele. Stąd też nie przykładamy jednej, stałej miary do wszystkich stron internetowych. Ofertę i zakres audytu każdorazowo dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przejrzysty audyt strony internetowej

Przejrzysta forma naszych wniosków

Nasze audyty mają formę obszernego pliku PDF, zawierającego kilkadziesiąt stron - w zależności od wielkości Twojego serwisu i skali problemów. Teksty zajmują w nich o wiele więcej miejsca w stosunku do obrazów. Są to wyłącznie wartościowe informacje.

Zrozumiały język audytu

Prosty, w pełni zrozumiały język

Sporządzając nasze audyty, staramy się używać języka, który jest zrozumiały zarówno dla osoby nieco bardziej obeznanej w dziedzinie, jak i dla przysłowiowego Kowalskiego. Nawet jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, zgłoś się do nas - doprecyzujemy dany wątek.

Optymalizacja SEO

Dokładna optymalizacja SEO

Jeżeli Twoja strona internetowa nie spełnia najnowszych wytycznych Google'a w kwestii jej poprawnej konstrukcji, zgłoś się do nas. Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową pod kątem SEO, aby była przyjazna zarówno robotom indeksującym Google'a, jak i użytkownikom.

Poprawa strony internetowej

Poprawa użyteczności strony

Czasem tak bywa, że strona internetowa nie jest zbyt skuteczna. Użytkownicy nie realizują stawianych przez Ciebie zadań w takim stopniu, jakiego oczekujesz. Jeśli tak jest, znajdziemy przyczynę złego stanu rzeczy. Poprawimy użyteczność Twojej strony internetowej.

Poznaj opinie naszych klientów

Co sądzą o nas ci, którzy zlecili nam modernizację lub optymalizację SEO swoich stron internetowych?

Polecam! Nasza współpraca trwa już kilka miesięcy. MobileTry to profesjonaliści godni zaufania. Zbudowali pełną strukturę mojego bloga. Cierpliwi. Zaangażowani. Zawsze służą radą. Co ważne! Realizują zlecenia w terminie i potrafią powiedzieć stanowcze "NIE", gdy moje pomysły narażają jakość SEO i innych, istotnych w poprawnym funkcjonowaniu strony elementów.

Katarzyna Moczulska KoniKreatywny

Katarzyna Moczulska

konikreatywny.pl

Zwróciłem się do MobileTry z prośbą o wprowadzenie szeregu poprawek w mojej stronie na WordPressie. Chodziło o zmiany w strukturze strony oraz o przeprowadzenie audytu SEO. Audyt wskazał sporo możliwych poprawek, których realizację zleciłem firmie. W późniejszym okresie parę razy pisałem do MobileTry z pytaniami o drobne sprawy. Zaznaczam, że MobileTry nie stworzyli strony od podstaw, a tylko wprowadzili poprawki, więc mogliby powiedzieć, że to nie ich sprawa. Zawsze spotykam się jednak z życzliwą odpowiedzią i pomocą w rozwiązaniu problemu. Szczerze polecam.

Marek Brandys Dolina Będkowska

Marek Brandys

dolinabedkowska.pl

Pracownicy MobileTry to osoby profesjonalne i życzliwe. Doskonale wiedzą, kiedy spytać klienta, a kiedy doradzić. Są na bieżąco z najnowszymi trendami panującymi w sieci. Ponadto oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny wykonanych usług! Korzystałem z usług MobileTry przy przebudowie strony i opracowania grafiki - świetny kontakt, czas oczekiwania i jakość wykonanych projektów. Gorąco polecam!

Paweł Dziuba Hesabu

Paweł Dziuba

hesabu.pl

Na firmę MobileTry trafiliśmy z polecenia. Zleciliśmy analizę naszych dwóch sklepów internetowych, a także wprowadzenie zmian niezbędnych do tego, by poprawić ich stan - zarówno pod kątem estetycznym, jak i użytkowym. Prace zostały wykonane zgodnie z założeniami, a po ich ukończeniu otrzymaliśmy bardzo szczegółowe raporty z wykazem wszelkich przeprowadzonych zmian. Na wszystkie wiadomości odpowiadają szybko i konkretnie. Polecamy!

Ewelina Dąbrowska Elma Polska

Ewelina Dąbrowska

elma-polska.pl

Pełen profesjonalizm, naprawdę świetny kontakt z klientem, a przede wszystkim bardzo duża wiedza i ogromny potencjał. Jeżeli będę w przyszłości realizował jakiekolwiek kolejne projekty e-coommerce, to firma MobileTry bezsprzecznie dowie się o tym jako pierwsza. Polecam z całą odpowiedzialnością!

Tomasz Grudzień Airsoft Game

Tomasz Grudzień

softgame.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Lubimy dzielić się swoją wiedzą. Chętnie uchylamy rąbka naszego warsztatu - świadczy o tym nasz blog, gdzie opublikowaliśmy aż 768 poradników. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
  • Przeprowadzane przez nas audyty są skrupulatne, zaś wnioski przedstawiamy w przyjaznej formie i łatwym językiem.
  • Jeśli zdecydujesz się na to, abyśmy wprowadzili w życie zalecane w audycie zmiany, szybko i sprawnie otrzymasz efekty naszej pracy.
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Co pewien czas publikujemy na naszym blogu teksty na temat SEO

Oto najnowsze poradniki o SEO spośród naszej bazy aż 768 obszernych artykułów

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Co warto wiedzieć przed zleceniem pozycjonowania? - 12 porad

Poznaj poradnik w kwestii tego, co warto wiedzieć przed zleceniem pozycjonowania. Dowiedz się podstaw i sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? - 10 porad

Zastanawiasz się nad tym, jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? Nie jesteś z góry skazany na porażkę! Sprawdź nasze sprawdzone porady.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce? - 8 pomysłów

Wysokie pozycje w wyszukiwarce to z pewnością marzenie wielu posiadaczy stron internetowych. Sprawdź zatem, jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce.

Michał Ziółkowski

5 lat temu

Jak szybko usprawnić SEO strony internetowej? - 10 krótkich porad

Tekst ten zawiera porady odnośnie do tego, jak szybko usprawnić SEO strony internetowej. Wystarczy kilka kroków, aby wznieść jakość na wyższy poziom.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Jak przeskoczyć konkurencję w wynikach wyszukiwania Google?

Zapoznaj się z naszymi poradami w kwestii tego, jak przeskoczyć konkurencję w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki tym wskazówkom zwiększysz swoje szanse.

Jakub Ozorowski

6 lat temu

Jak dostać się na pierwszą stronę w Google? - 4 proste sposoby

Brak organicznego ruch to koszmar stron, które utknęły poza pierwszą dziesiątką w rezultatach. Wobec tego, jak dostać się na pierwszą stronę w Google?

Zleć nam audyt swojej strony

Skorzystaj z szybkiej wyceny. Podrzuć nam adres strony i załącz ewentualne dodatkowe informacje. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.