Pozycjonowanie

Jeżeli masz stronę internetową, która nie cieszy się takim zainteresowaniem w Google, jakiego od niej oczekujesz, jesteśmy właśnie dla Ciebie.

Wypozycjonujemy Twoją stronę internetową w wyszukiwarce Google, by przeskoczyła konkurencję. Sprawdź poniżej, co cechuje naszą pracę.

Pozycjonowanie stron internetowych

Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy biznes jest inny - ma swoją branżę, konkurencję i zakładane cele. Stąd też nie przykładamy jednej, stałej miary do wszystkich stron internetowych. Ofertę pozycjonowania każdorazowo dopasowujemy do Twojej sytuacji biznesowej i możliwości finansowych.

Umowa na pozycjonowanie strony

Umowa zawierana na krótki okres

Masz dość umów wiążących na pół roku, rok, a nawet dwa lata? Nie ma problemu. Każdorazowo zawieramy umowy na okres trzech miesięcy. Zawsze po upłynięciu tego czasu masz możliwość rezygnacji z naszych usług lub przedłużenia umowy o kolejny taki okres.

Analiza SEO strony internetowej

Wcześniejsza analiza strony

Nie da się skutecznie pozycjonować strony internetowej bez wykonania wcześniej audytu SEO i sprawdzenia kondycji witryny. Przed pozycjonowaniem dokładnie analizujemy stronę internetową, poprawiamy jej mankamenty oraz uwypuklamy mocne punkty.

Raport SEO

Cykliczne, dokładne raporty działań

Wszystkie wykonywane przez nas czynności skrupulatnie dokumentujemy oraz przekazujemy Ci do wglądu w formie comiesięcznego raportu. Decydując się na nasze usługi, wiesz konkretnie, za co płacisz oraz co przez ten czas robimy. Pełna przejrzystość jest podstawą.

Poznaj opinie naszych klientów

Co sądzą o nas klienci, którzy zdecydowali się na współpracę w kwestii pozycjonowania?

Bardzo dobrzy specjaliści od budowy stron z szeroką wiedzą odnośnie do pozycjonowania. Nowo postawiona strona bez reklamowania w Google była od razu widoczna w pierwszej dziesiątce. Obsługa powykonawcza rewelacyjna, nawet po roku pomogli mi ze skryptem, który administrator zablokował. Szczerze polecam!

Marek Żurowski Prąd ze Słońca

Marek Żurowski

pradzeslonca.pl

Zdecydowałam się na powierzenie ekipie MobileTry stworzenia strony internetowej. Nie ukrywam, że efekt przerósł moje oczekiwania - jestem zadowolona z ich pracy. Co więcej, zleciłam także działania mające na celu poprawę widoczności mojej strony w wynikach wyszukiwania Google i efekty widzę z miesiąca na miesiąc. Polecam!

Izabela Kiljan Massage for You Olsztyn

Izabela Kiljan

massageforyou.pl

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnego sklepu internetowego. Nasz wybór padł na MobileTry. Po kilkunastu miesiącach funkcjonowania sklepu mogę z całą stanowczością stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę! Sklep działa znakomicie, a pozycje w Google osiągane przez istotne dla nas frazy kluczowe są zadowalające. Polecam.

Dominik Szymczyński Koszulki z Garażu

Dominik Szymczyński

koszulkizgarazu.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Pozycjonowanie dla wielu na początku jest "czarną magią". Naszym zadaniem jest sprawić, aby proces ten był dla Ciebie w pełni zrozumiały i klarowny. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
  • Dokładnie notujemy wszelkie prowadzone przez nas działania, by po miesiącu przedstawić Ci je w formie przejrzystego raportu.
  • W każdej chwili jesteśmy dla Ciebie dostępni - zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania.
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Co pewien czas publikujemy na naszym blogu teksty na temat pozycjonowania

Oto najnowsze poradniki o pozycjonowaniu spośród naszej bazy aż 768 obszernych artykułów

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Co warto wiedzieć przed zleceniem pozycjonowania? - 12 porad

Poznaj poradnik w kwestii tego, co warto wiedzieć przed zleceniem pozycjonowania. Dowiedz się podstaw i sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? - 10 porad

Zastanawiasz się nad tym, jak prześcignąć większe firmy w wyszukiwarce Google? Nie jesteś z góry skazany na porażkę! Sprawdź nasze sprawdzone porady.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce? - 8 pomysłów

Wysokie pozycje w wyszukiwarce to z pewnością marzenie wielu posiadaczy stron internetowych. Sprawdź zatem, jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce.

Michał Ziółkowski

5 lat temu

Jak szybko usprawnić SEO strony internetowej? - 10 krótkich porad

Tekst ten zawiera porady odnośnie do tego, jak szybko usprawnić SEO strony internetowej. Wystarczy kilka kroków, aby wznieść jakość na wyższy poziom.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Jak przeskoczyć konkurencję w wynikach wyszukiwania Google?

Zapoznaj się z naszymi poradami w kwestii tego, jak przeskoczyć konkurencję w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki tym wskazówkom zwiększysz swoje szanse.

Jakub Ozorowski

6 lat temu

Jak dostać się na pierwszą stronę w Google? - 4 proste sposoby

Brak organicznego ruch to koszmar stron, które utknęły poza pierwszą dziesiątką w rezultatach. Wobec tego, jak dostać się na pierwszą stronę w Google?

Wypozycjonujemy Twoją stronę

Skorzystaj z szybkiej wyceny. Podrzuć nam adres strony i załącz ewentualne dodatkowe informacje. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.