Sklep WooCommerce

Co możemy Ci zaoferować?

Aby podnieść rangę strony internetowej w wynikach wyszukiwania oferujemy dwa sposoby działań. Pierwsze dokonywane są bezpośrednio wewnątrz strony internetowej. Polegają na poprawie struktury wewnętrznej i budowy serwisu, mając na względzie restrykcyjne wytyczne Google. Drugi sposób działań polega przede wszystkim na zdobywaniu wartościowych linków prowadzących do Twojej strony internetowej. Wszystkie czynności, które wykonujemy, poprzedza kompleksowy audyt. Pomaga on w zrozumieniu istniejącej struktury strony internetowej oraz w analizie jej środowiska i konkurencji.

Polski WooCommerce

Jak działa proces pozycjonowania?

Kluczem w pozycjonowaniu jest dobór odpowiednich fraz oraz konkurencja na rynku. Frazy takie jak "adwokat warszawa" czy "lekarz kraków" są niezwykle trudne do skutecznego pozycjonowania z racji ogromnej wręcz konkurencji. Zauważ, że pierwsza strona wyszukiwania w Google ma tylko 10 miejsc. Co by było, gdyby wszyscy przedstawiciele wymienionych wyżej zawodów oczekiwali szybkich efektów podczas pozycjonowania strony internetowej? Obecny system nie miałby wtedy racji bytu. Dlatego też pozycjonowanie stron internetowych jest procesem czasochłonnym, wymagającym przede wszystkim cierpliwości.

Dlaczego tak wiele mówi się o pozycjonowaniu stron internetowych? Zauważ, że cały czas powstają nowe firmy, które posiadają swoją stronę www. Pozycjonowanie stron internetowych przydaje się wtedy, gdy chcesz wybić się ponad swoją konkurencję. W końcu Twój klient musi skądś wiedzieć o Twoim istnieniu, a wysoka pozycja w wyszukiwarce Google tylko temu sprzyja. Będąc na pierwszych miejscach w rankingu Google docierasz do zdecydowanie większej ilości klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i większą ilość zapytań ofertowych.

Pozycjonowanie stron internetowych to przede wszystkim:

Treść strony internetowej

Podczas pozycjonowania stron internetowych poprawiamy ich treść i tworzymy ją zgodnie z wymogami Google. Prócz dopasowania treści pod słowa kluczowe zajmujemy się również odpowiednią jej budową. Stosujemy nagłówki, paragrafy oraz tytuły. W dział ten wpasowuje się content marketing, który obecnie staje się jednym z ważniejszych aspektów w całym procesie skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Struktura strony internetowej

Sprawdzamy strukturę techniczną pozycjonowanej strony internetowej i w razie potrzeby poprawiamy ją. Występuje tutaj pokaźna liczba aspektów, które mamy na uwadze. Sprawdzamy poprawność adresów url na stronie internetowej oraz ilość występujących w treści słów kluczowych. Ponadto dobieramy właściwe tytuły podstron, poprawiamy szybkość wczytywania się strony internetowej oraz wiele innych detali.

Sieć linków zewnętrznych

Budujemy sieć linków prowadzących do Twojej strony internetowej. Pozyskujemy jak największą ilość naturalnych i zachęcających odnośników, które wskazują na Twoją stronę internetową. Linki mogą być różnego rodzaju: darmowe, płatne, mogą pochodzić z lokalnych źródeł czy też z zapleczy. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną strategię, którą wdrażamy podczas pozycjonowania strony internetowej.

Oto garść statystyk pochodzących z obserwacji stron internetowych naszych klientów:

Pozycjonowanie a ilość odwiedzin

87

%

więcej odwiedzin uzyskanych dzięki wyszukiwarce

Współczynnik odrzuceń i pozycjonowanie

59

%

zmniejszony współczynnik odrzuceń na stronie

Pozycjonowanie a ilość odwiedzin

18

%

więcej odwiedzonych podstron podczas jednej sesji

Pozycjonowanie i czas

36

%

więcej czasu spędzonego na stronie internetowej

Chcę zlecić pozycjonowanie mojej strony internetowej

W wolnej chwili zachęcamy do zapoznania się z naszymi trzema ostatnimi artykułami poruszającymi tematykę pozycjonowania stron internetowych: