Sklepy internetowe

Łatwe w samodzielnym zarządzaniu, przyjazne kupującym poprzez urządzenia mobilne i gotowe do rozbudowy o dowolne nowe funkcje.

Tworzymy sklepy internetowe idealnie dopasowane zarówno do potrzeb Twoich, jak i Twoich klientów. Sprawdź poniżej, jakimi cechami się charakteryzują.

Sklep internetowy WooCommerce

Bogate w wiele możliwości

Szybkie płatności online, łatwe zarządzanie stanem magazynowym, certyfikat bezpieczeństwa SSL, kilka wersji językowych oraz system kuponów rabatowych - to jedynie kilka przykładowych możliwości, w jakie możemy wyposażyć sklep internetowy właśnie dla Ciebie.

Możliwości WooCommerce

Oparte o system WooCommerce

WooCommerce jest rozszerzeniem systemu CMS o nazwie WordPress, czyli najpopularniejszego tego typu systemu na świecie. Sklep oparty o WooCommerce, przy pomocy wygodnego panelu administracyjnego, możesz w każdej chwili rozszerzyć o dowolne dodatki i funkcje.

System CMS WordPress

Łatwe w zarządzaniu

Cechą WooCommerce jest to, że wiele elementów sklepu internetowego opartego o to rozszerzenie możesz "wyklikać". Innymi słowy, bardzo dużo kwestii możesz zmienić samodzielnie - bez potrzeby zwracania się do jakiegokolwiek podmiotu zewnętrznego z każdą sprawą.

Responsywny sklep internetowy

Dostosowane do urządzeń mobilnych

Każdy wykonany przez nas sklep internetowy idealnie dostosowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest przeglądany. Dzięki temu masz pewność, że wygląda świetnie zarówno na monitorach komputerów, jak i na ekranach smartfonów oraz tabletów.

Optymalizacja SEO sklepu internetowego

Zoptymalizowane pod kątem SEO

Jeżeli w przyszłości zamierzasz pozycjonować swój sklep internetowy w Google, jeden krok masz już za sobą. Warunkiem skutecznego pozycjonowania jest wcześniejsze zoptymalizowanie sklepu internetowego pod kątem SEO, co zawsze domyślnie wykonujemy.

Rozbudowa sklepu internetowego

Gotowe do rozbudowy

Połączenie systemu WordPress z dodatkiem WooCommerce to najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku. Umożliwia Ci dodawanie i odejmowanie funkcji sklepu internetowego w dowolnym momencie. Wszystko to za pomocą tysięcy gotowych do instalacji wtyczek.

Poznaj opinie naszych klientów

Przeczytaj, co klienci sądzą o wykonanych przez nas sklepach internetowych

Na firmę MobileTry trafiliśmy za pośrednictwem jednego ze wpisów blogowych opublikowanych na stronie. W ciągu miesiąca Panowie zaprojektowali nam nową stronę internetową, sklep internetowy, a także logo. Rzetelnie przedstawili nam szczegółowy kosztorys i wywiązali się z każdego punktu zawartego w umowie. Nie było też żadnego kłopotu ze zrobieniem różnych modyfikacji już po uruchomieniu sklepu internetowego. Serdecznie polecam MobileTry.

Paweł Kiermasz Eccel Technology Limited

Paweł Kiermasz

eccel.co.uk

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnego sklepu internetowego, zatem zaczęliśmy rozglądać się za potencjalnym wykonawcą tego zadania. Nasz wybór padł na MobileTry. Po kilkunastu miesiącach funkcjonowania sklepu internetowego mogę z całą stanowczością stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę! Sklep działa znakomicie. Co więcej, chłopaki dysponują naprawdę ogromną wiedzą - służą radą i pomocą wtedy, gdy tego potrzebuję.

Dominik Szymczyński Koszulki z Garażu

Dominik Szymczyński

koszulkizgarazu.pl

MobileTry zrealizowało dla nas już dwa projekty - stronę internetową i sklep internetowy. W naszej współpracy szczególnie doceniam terminowość, elastyczne podejście do naszych pomysłów, bardzo dobrą komunikację na każdym etapie realizacji i kreatywność. Będę wracała z kolejnymi projektami.

Magdalena Szczepańska move.mi plannINK

Magdalena Szczepańska

plannink.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Kierujemy się zasadą, według której nasze sklepy internetowe dostosowujemy nie tylko do wymogów zamawiającego, lecz także do jego klientów. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
  • Nawet długi czas po oddaniu sklepu, w każdej chwili, jeżeli masz jakikolwiek problem, możesz się do nas zgłosić. Pomożemy!
  • W razie potrzeby możemy zapewnić Ci usługi kancelarii adwokackiej, która opracuje dla sklepu treści niezbędne z uwagi na RODO.
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Lubimy dzielić się swoją wiedzą na temat sklepów internetowych!

Oto najnowsze poradniki o sklepach internetowych spośród naszej bazy aż 723 obszernych artykułów

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

2 tygodnie temu

Najczęściej zadawane pytania - dlaczego taki dział sklepu jest konieczny?

Na wielu stronach można spotkać dział, który zawiera najczęściej zadawane pytania. Dotyczy to szczególnie sklepów internetowych. Dlaczego jest tak ważny?

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

2 tygodnie temu

Jak rozwijać sklep internetowy? - 6 przydatnych porad

Zazwyczaj posiadanie sklepu online wiąże się z rozwojem, aby generować sprzedaż. Dobrze jest więc wiedzieć, jak rozwijać sklep internetowy w sieci.

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

3 tygodnie temu

Zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie - 9 metod

Poznaj nasze metody na zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie. Sprawdź, jakie kroki trzeba podjąć, aby poinformować wszystkich o produkcie.

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

Miesiąc temu

Prezent dla klientów sklepu internetowego - 8 pomysłów

Sprawdź nasze pomysły na budowanie dobrych relacji z kupującymi. Prezent dla klientów sklepu internetowego sprawdzi się doskonale w tej kwestii. 

Bartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan

Miesiąc temu

Jak reklamować produkty? - 7 sposobów na promocję w internecie

Internet daje mnóstwo możliwości pod kątem skutecznej reklamy. Sprawdź nasze porady dotyczące tego, jak reklamować produkty ze sklepu internetowego.

Jakub Ozorowski

Jakub Ozorowski

Miesiąc temu

Rozszerzenia WooCommerce, które poprawią funkcjonalność sklepu

Poznaj rozszerzenia WooCommerce, dzięki którym funkcjonalność Twojego sklepu internetowego znacznie wzrośnie. Zwiększ dzięki nim sprzedaż w swoim sklepie.

Stworzymy sklep dla Ciebie

Wystarczy, że skorzystasz z prostego formularza szybkiej wyceny. Przedstaw nam w nim swoje wymagania. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.