Sklepy internetowe

Łatwe w samodzielnym zarządzaniu, przyjazne kupującym poprzez urządzenia mobilne i gotowe do rozbudowy o dowolne nowe funkcje.

Tworzymy sklepy internetowe idealnie dopasowane zarówno do potrzeb Twoich, jak i Twoich klientów. Sprawdź poniżej, jakimi cechami się charakteryzują.

Sklep internetowy WooCommerce

Bogate w wiele możliwości

Szybkie płatności online, łatwe zarządzanie stanem magazynowym, certyfikat bezpieczeństwa SSL, kilka wersji językowych oraz system kuponów rabatowych - to jedynie kilka przykładowych możliwości, w jakie możemy wyposażyć sklep internetowy właśnie dla Ciebie.

Możliwości WooCommerce

Oparte o system WooCommerce

WooCommerce jest rozszerzeniem systemu CMS o nazwie WordPress, czyli najpopularniejszego tego typu systemu na świecie. Sklep oparty o WooCommerce, przy pomocy wygodnego panelu administracyjnego, możesz w każdej chwili rozszerzyć o dowolne dodatki i funkcje.

System CMS WordPress

Łatwe w zarządzaniu

Cechą WooCommerce jest to, że wiele elementów sklepu internetowego opartego o to rozszerzenie możesz "wyklikać". Innymi słowy, bardzo dużo kwestii możesz zmienić samodzielnie - bez potrzeby zwracania się do jakiegokolwiek podmiotu zewnętrznego z każdą sprawą.

Responsywny sklep internetowy

Dostosowane do urządzeń mobilnych

Każdy wykonany przez nas sklep internetowy idealnie dostosowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest przeglądany. Dzięki temu masz pewność, że wygląda świetnie zarówno na monitorach komputerów, jak i na ekranach smartfonów oraz tabletów.

Optymalizacja SEO sklepu internetowego

Zoptymalizowane pod kątem SEO

Jeżeli w przyszłości zamierzasz pozycjonować swój sklep internetowy w Google, jeden krok masz już za sobą. Warunkiem skutecznego pozycjonowania jest wcześniejsze zoptymalizowanie sklepu internetowego pod kątem SEO, co zawsze domyślnie wykonujemy.

Rozbudowa sklepu internetowego

Gotowe do rozbudowy

Połączenie systemu WordPress z dodatkiem WooCommerce to najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku. Umożliwia Ci dodawanie i odejmowanie funkcji sklepu internetowego w dowolnym momencie. Wszystko to za pomocą tysięcy gotowych do instalacji wtyczek.

Poznaj opinie naszych klientów

Przeczytaj, co klienci sądzą o wykonanych przez nas sklepach internetowych

Gorąco wierzę, że gwarancją sukcesu w branży "firm od stron www" jest szybkie odpisywanie na maile. MobileTry w tej dziedzinie to czołówka. Mam doświadczenie we współpracy z innymi i tylko będąc klientem MobileTry czułem, że moja strona ma opiekuna, któremu zależy na dobrym funkcjonowaniu witryny. Niezłe Aparaty przeszły pozytywne trzęsienie ziemi dzięki wprowadzeniu strategii opartej na UX, którą zaproponowali panowie z MobileTry. Strona znajduje się nadal pod troskliwą opieką autorów jej wyglądu. Gdy pojawia się potrzeba dodania nowych funkcji, słyszę słowa: "nie ma problemu". Takie podejście lubię i stąd moja laudacja.

Jacek Siwko Niezłe Aparaty

Jacek Siwko

niezleaparaty.pl

MobileTry było jedną z niewielu firm, która odpisała na moje wymogi. Natomiast byli JEDYNI, którzy poświęcili czas na wytłumaczenie wielu spraw. Jeszcze zanim podjęliśmy współpracę, otrzymałam wycenę i wyjaśnienie kwestii, o których nie miałam pojęcia. Przez cały proces tworzenia sklepu byliśmy w stałym kontakcie. Sprawy, które przerażały mnie na początku, z dnia na dzień stawały się oczywiste. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Sklep jest taki, jak chciałam. Co więcej - w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości Panowie z MobileTry dalej szybko odpisują na wiadomości i służą pomocą. Polecam tę firmę z czystym sumieniem.

Paulina Sosnowska Naturalne kosmetyki babo

Paulina Sosnowska

babo.com.pl

Na firmę MobileTry trafiliśmy za pośrednictwem jednego ze wpisów blogowych opublikowanych na stronie. W ciągu miesiąca Panowie zaprojektowali nam nową stronę internetową, sklep internetowy, a także logo. Rzetelnie przedstawili nam szczegółowy kosztorys i wywiązali się z każdego punktu zawartego w umowie. Nie było też żadnego kłopotu ze zrobieniem różnych modyfikacji już po uruchomieniu sklepu internetowego. Serdecznie polecam MobileTry.

Paweł Kiermasz Eccel Technology Limited

Paweł Kiermasz

eccel.co.uk

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie własnego sklepu internetowego, zatem zaczęliśmy rozglądać się za potencjalnym wykonawcą tego zadania. Nasz wybór padł na MobileTry. Po kilkunastu miesiącach funkcjonowania sklepu internetowego mogę z całą stanowczością stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę! Sklep działa znakomicie. Co więcej, chłopaki dysponują naprawdę ogromną wiedzą - służą radą i pomocą wtedy, gdy tego potrzebuję.

Dominik Szymczyński Koszulki z Garażu

Dominik Szymczyński

koszulkizgarazu.pl

MobileTry zrealizowało dla nas już dwa projekty - stronę internetową i sklep internetowy. W naszej współpracy szczególnie doceniam terminowość, elastyczne podejście do naszych pomysłów, bardzo dobrą komunikację na każdym etapie realizacji i kreatywność. Będę wracała z kolejnymi projektami.

Magdalena Szczepańska move.mi plannINK

Magdalena Szczepańska

plannink.pl
Szybka wycena

Dlaczego warto nam zaufać?

Kierujemy się zasadą, według której nasze sklepy internetowe dostosowujemy nie tylko do wymogów zamawiającego, lecz także do jego klientów. Co jeszcze wyróżnia nas spośród innych?

  • Masz gwarancję szybkiej odpowiedzi. Nigdy nie jest tak, że jakikolwiek mail "wisi" całymi dniami bez żadnego odzewu.
  • Nawet długi czas po oddaniu sklepu, w każdej chwili, jeżeli masz jakikolwiek problem, możesz się do nas zgłosić. Pomożemy!
  • W razie potrzeby możemy zapewnić Ci usługi kancelarii adwokackiej, która opracuje dla sklepu treści niezbędne z uwagi na RODO.
Kształt #1 Kształt #2 MobileTry strona internetowa #1 MobileTry strona internetowa #2 MobileTry strona internetowa #3 MobileTry strona internetowa #4
Lubimy dzielić się swoją wiedzą na temat sklepów internetowych!

Oto najnowsze poradniki o sklepach internetowych spośród naszej bazy aż 768 obszernych artykułów

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Brak konwersji w sklepie internetowym - 10 typowych przyczyn

Brak konwersji w sklepie internetowym to niewątpliwie ogromny problem dla właścicieli stron e-commerce. Jakie są najczęstsze przyczyny tego stanu rzeczy?

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Jak sprawić, aby użytkownik stał się klientem? - 11 wskazówek

Przeczytaj nasz poradnik w kwestii kroków, jakie trzeba uczynić, by użytkownik stał się klientem. Zacznij przekształcać odwiedziny w realne zyski!

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Elementy sklepu internetowego, które zwiększają komfort użytkowników - 9 porad

Jakie elementy sklepu internetowego zwiększają komfort użytkowników? Które z nich mają na to największy wpływ? Poznaj nasze propozycje w tej kwestii.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Jak nakłonić klienta do kolejnych zakupów? - 16 sposobów

Prezentujemy sposoby na to, by nakłonić klienta do kolejnych zakupów. Zapoznaj się z nimi i spraw, aby Twój sklep internetowy generował większe zyski.

Bartłomiej Kiljan

5 lat temu

Social-selling, czyli jak skutecznie sprzedawać w social media?

Sprzedaż online to nie tylko własny sklep internetowy. Obecnie duży potencjał kryje się w haśle social shopping. Sprawdź, jak sprzedawać w social media.

Jakub Ozorowski

5 lat temu

Blog dla sklepu internetowego - 7 powodów, aby go mieć

Blog dla sklepu internetowego może być niezwykle istotnym dodatkiem, który może przyczynić się do zwiększenia poziomu sprzedaży. Jak? Odpowiadamy!

Stworzymy sklep dla Ciebie

Wystarczy, że skorzystasz z prostego formularza szybkiej wyceny. Przedstaw nam w nim swoje wymagania. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.