Sklep WooCommerce

Czym jest WooCommerce i dlaczego na niego stawiamy?

WooCommerce jest dodatkiem do systemu zarządzania treścią WordPress, który rozszerza stronę www o sklep internetowy. Oferuje niezliczoną wręcz ilość funkcjonalności, a to za sprawą tysięcy dodatków. Warto zauważyć, że platforma ta jest rozwijana cały czas. WooCommerce jest doskonałą alternatywą dla autorskich rozwiązań, kosztujących kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Polski WooCommerce

WooCommerce jako świetna alternatywa dla autorskich sklepów

Autorskie sklepy internetowe nie zawsze są opłacalne. Po pierwsze – bywają bardzo drogie. Po drugie – nie ma sensu wdrażać autorskiego sklepu internetowego w przypadku, gdy Twoja oferta składa się z niewielkiej ilości produktów. Po trzecie – WooCommerce posiada bazę tysięcy dodatków, dzięki którym dosłownie w kilka minut można dodać ważną funkcjonalność. Wiedza, jaką posiadamy, pozwala nam dostosować sklep internetowy specjalnie do Twoich potrzeb.

Ogromny nacisk kładziemy na to, że WooCommerce jest systemem sklepu internetowego, który można dowolnie modyfikować. Ogromna ilość dodatków i rozszerzeń sprawia, że Twój sklep internetowy zyskuje nie tylko nowoczesny wygląd, ale również funkcjonuje w sposób przyjazny dla Twoich klientów. O jakich dodatkach mówimy? Można zastosować wtyczki rozbudowujące sklep internetowy np. o system kuponów rabatowych, generowanie faktur, zestawienia raportów i sprzedaży, zaawansowane filtry cenowe czy też kalkulatory dostaw. A to jedynie początek!

Poznaj wybrane możliwości WooCommerce:

01

Generowanie gotowych faktur

WooCommerce posiada moduł automatycznego generowania faktur. Co więcej, istnieje możliwość automatycznej wysyłki faktury na skrzynkę e-mail klienta.

02

Zaawansowane raporty sprzedaży

System dostarcza wielu informacji na temat zakupionych w sklepie internetowym produktów. Dane przedstawiane są przy pomocy przejrzystych wykresów.

03

Mnogość różnych opcji płatności

Zwykły przelew, PayPal, DotPay, płatność za pobraniem – masz wiele możliwości. Oferowane płatności są w pełni bezpieczne i bardzo wygodne.

04

Ciekawa prezentacja produktów

Możesz wybierać spośród wielu form prezentacji produktów: pojedyncze zdjęcia, galerie, bardzo popularne ostatnio slidery i wiele innych.

05

System kuponów rabatowych

Możesz zaproponować klientom kupony rabatowe. Konfiguruj je jak tylko chcesz: do każdego zakupu, dla nowych klientów czy też po przekroczeniu danej kwoty.

06

Dostosowanie do Twoich potrzeb

Przystosujemy sklep internetowy do Twoich wymogów. Zmiana wyglądu, układu lub dodanie nowych funkcji nie stanowią dla nas problemu. Sprawdź nas!

Sklep internetowy to doskonała okazja do rozszerzenia działalności prowadzonej dotąd jedynie w lokalu. Internet już teraz jest bardzo powszechny, a prognoza na najbliższe lata jasno wskazuje dalszy wzrost znaczenia sklepów internetowych. Śmiało można stwierdzić, że poprzez brak sklepu internetowego tracisz klientów, ponieważ wybierają oni rozwiązania tych, którzy już zaistnieli w internecie. Rzuć okiem na kilka ważnych faktów:

96

%

Polaków robiło już zakupy w sklepach internetowych

85

%

Polaków, którzy ufają zakupom w sklepach internetowych

100

+

klientów dzięki otwarciu się na nowe rynki ich pozyskania

1000

+

sposobów modyfikacji Twojego własnego sklepu internetowego

Chcę mieć swój własny sklep internetowy

W wolnej chwili zachęcamy do zapoznania się z naszymi trzema ostatnimi artykułami na temat tworzenia sklepów internetowych: