Jak dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej? – 5 pokoleń klientów

Jak dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej? - 5 pokoleń klientów

Jeżeli prowadzisz kampanie marketingowe, to z pewnością natrafiłeś na problem określenia grupy docelowej. Jako właściciel firmy musisz jednak dokładnie wiedzieć, jak dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Dlatego w tym tekście pokażę Ci segmentację kampanii reklamowej na podstawie behawiorystki różnych pokoleń.

Czytaj cały wpis

Oszukiwanie w marketingu internetowym, czyli czym są błędy poznawcze?

Oszukiwanie w marketingu internetowym, czyli czym są błędy poznawcze?

Wiele wyborów w sklepach internetowych jest kontrolowanych przez błędy poznawcze, a oszukiwanie w marketingu internetowym połączone z naszą psychologią potrafi zdziałać cuda, jeżeli chodzi o konwersję. Zobacz, jak działają błędy poznawcze oraz jak je wykorzystać do swoich potrzeb i obronić się przed manipulacją.

Czytaj cały wpis

Jak napisać wpis, który będzie konwertować? – 4 sposoby i wskazówki

Jak napisać wpis, który będzie konwertować?

Napisanie dobrego artykułu nie kończy się na długim, nudnym tekście z wieloma obrazkami. Jako marketingowiec musisz wiedzieć, jak napisać wpis, który będzie konwertować i przyciągać do Twojej firmy nowych klientów. Oto 4 proste sposoby i wskazówki w kwestii tego, jak to osiągnąć. Zapraszam do lektury.

Czytaj cały wpis

Czego można się dowiedzieć z Google Search Console?

Czego można się dowiedzieć z Google Search Console?

Administrujesz swoją stroną internetową lub witryną firmy, dla której pracujesz? Oczywiście powinieneś na bieżąco sprawdzać jej stan techniczny oraz wydajność w wyszukiwarce. W tym pomoże Ci pewne narzędzie od Google. Zobacz, czego można się dowiedzieć z Google Search Console. Poznaj różne zalety tej usługi.

Czytaj cały wpis

Wewnętrzne linkowanie na stronie www – porady dla początkujących

Wewnętrzne linkowanie na stronie internetowej

Zanim Twoja witryna zacznie zdobywać wysokie pozycje, potrzebuje linków. Wewnętrzne linkowanie na stronie internetowej łączy Twoje wszystkie treści i daje dla Google’a pojęcie o strukturze witryny. Wobec tego, wykorzystanie właściwej strategii linkowania może przełożyć się na Twój ranking w wyszukiwarkach.

Czytaj cały wpis

Dlaczego mój sklep internetowy nie przyciąga klientów? – 6 przyczyn

Dlaczego mój sklep internetowy nie przyciąga klientów?

Jest to częsty problem początkujących w e-commerce. Inwestujemy w swój sklep czas i pieniądze, wspomagamy się poradami dotyczącymi pozycjonowania, a i tak nasze założenia z biznesplanu nijak mają się do rzeczywistości, ponieważ sklep internetowy nie przyciąga klientów. Wobec tego, jak to poprawić i zacząć zarabiać?

Czytaj cały wpis

Jak polepszyć sklep internetowy – 6 prostych i szybkich wskazówek

Jak polepszyć sklep internetowy?

Jak polepszyć sklep internetowy, żeby w końcu na nim zarabiać i wygenerować przychód? Najprawdopodobniej jest to pierwsze pytanie początkujących w e-commerce. Dlatego dzisiaj prezentujemy Ci proste i sprawdzone wskazówki, żeby zwiększyć konwersję oraz poprawić obsługę i intuicyjność Twojego sklepu internetowego.

Czytaj cały wpis

Jak napisać biografię na blog? – wskazówki zwiększające konwersję

Jak napisać biografię na blog?

Ignorując sekcję bloga, zwaną biografią, tracisz bardzo wiele okazji na zwiększenie konwersji lub pozyskanie leada. Dlatego warto już dzisiaj wiedzieć, jak napisać biografię na blog, żeby móc wykorzystać jej marketingowy potencjał, który może się bezpośrednio przełożyć na jakość Twojego biznesu.

Czytaj cały wpis

Jak utrzymać klienta na stronie internetowej? – 4 proste sposoby

Jak utrzymać klienta na stronie internetowej?

Wiele początkujących firm w internecie zastanawia się, jak utrzymać klienta na stronie internetowej. Jest to bardzo dobre rozumowanie, ponieważ coraz trudniej przyciągnąć nowych klientów, a ci, którzy już współpracowali z Tobą, nie zrobili tego bez żadnego powodu. Jak ich zatrzymać? Zapraszamy do wpisu.

Czytaj cały wpis

Jak zwiększyć liczbę obserwujących na Twitterze? – 6 sposobów

Jak zwiększyć liczbę obserwujących na Twitterze?

Jeżeli zdecydowałeś się już na konto na Twitterze, to zauważyłeś, że dosyć trudno jest pozyskać obserwujących. Co więcej, duża liczba obserwujących z pewnością pomogłaby Ci rozwijać biznes i docierać do nowych klientów. Jak się do tego zabrać oraz jak zwiększyć liczbę obserwujących na Twitterze? Zapraszamy do wpisu.

Czytaj cały wpis

Wyszukiwarka


Najnowsze wpisy