Bartłomiej KiljanBartłomiej Kiljan (strona 24 z 26)

Bartłomiej Kiljan jest autorem na blogu firmy MobileTry z Olsztyna. Strony internetowe, sklepy internetowe i reklama to jedynie część spośród jego zainteresowań.

Kampania marketingowa na Święta

Kampania marketingowa na Święta – 4 kroki do sukcesu

Skuteczna kampania marketingowa na Święta nie musi być skomplikowana. Poznaj cztery kroki do sukcesu i spraw sobie miły prezent świąteczny udaną kampanią.

Jak stworzyć idealną podstronę "Kontakt"?

Jak stworzyć idealną podstronę "Kontakt"?

Każda podstrona strony www posiada pewne stałe elementy, które powinny być na niej zawarte. Poznaj, jakie sekcje charakteryzują idealną podstronę „Kontakt”.

Evergreen content - treść wiecznie żywa

Evergreen content – rodzaje treści wiecznie żywej

Evergreen content jest świetną metodą na pozyskiwanie stałego i ciągłego ruchu na stronie mimo upływającego czasu. Poznaj rodzaje treści wiecznie żywej.

Poznaj błędy podczas prowadzenia profilu na Facebooku

Poznaj błędy podczas prowadzenia profilu na Facebooku

Wiele osób prowadzi strony na Facebooku. Poznaj najczęstsze błędy podczas prowadzenia profilu na Facebooku, które możesz zrobić i zobacz, jak je naprawić.

Projektowanie strony głównej - najczęściej popełniane błędy

Projektowanie strony głównej – najczęściej popełniane błędy

Projektowanie strony głównej na pierwszy rzut oka nie różni się od projektowania innych części strony. Jednak fakty są inne. Sprawdź, jakich błędów unikać.

Pytania, dzięki którym stworzysz dobry opis produktu

Pytania, dzięki którym stworzysz dobry opis produktu

Sklep internetowy musi posiadać opis produktu. Po obrazie produktu jest to najważniejsza część Twojego sklepu, więc dobry opis produktu jest kluczowy.

Tematy na bloga - skąd czerpać inspirację?

Tematy na bloga – skąd czerpać inspirację?

Regularne dodawanie wpisów na bloga nie jest rzeczą łatwą. Do tego potrzeba przede wszystkim samodyscypliny oraz… tematu. Skąd zatem brać tematy na bloga?

Optymalizacja kampanii AdWords

Optymalizacja kampanii AdWords – 6 skutecznych sposobów

Optymalizacja kampanii AdWords to zestaw działań, które zwiększą efektywność Twojej reklamy w usłudze. Dziś pokażę Ci 7 skutecznych i działających sposobów.

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? - 9 sposobów

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? – 9 sposobów

Zdobywanie klientów w sklepie internetowym nie jest łatwą rzeczą. Dziś przedstawię Ci 9 sposobów na to, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym.

Budowanie bazy mailingowej - 10 sposobów

Budowanie bazy mailingowej – 10 sposobów

E-mail marketing i budowanie bazy mailingowej to skuteczny sposób generowania ruchu na stronie internetowej. Poznaj 10 sposobów na zbudowanie własnej bazy.