Bartłomiej KiljanBartłomiej Kiljan

Bartłomiej Kiljan jest autorem na blogu firmy MobileTry z Olsztyna. Strony internetowe, sklepy internetowe i reklama to jedynie część spośród jego zainteresowań.

Jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce?

Jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce? – 8 pomysłów

Wysokie pozycje w wyszukiwarce to z pewnością marzenie wielu posiadaczy stron internetowych. Sprawdź zatem, jak zwiększyć widoczność bloga w wyszukiwarce.

Strona internetowa dla firmy budowlanej

Strona internetowa dla firmy budowlanej – 7 rzeczy do zamieszczenia

Zobacz, co powinna zawierać strona internetowa dla firmy budowlanej, aby profesjonalnie prezentować się w internecie. Poznaj nasze sprawdzone porady.

Jak rozwijać sklep internetowy?

Jak rozwijać sklep internetowy? – 6 przydatnych porad

Zazwyczaj posiadanie sklepu online wiąże się z rozwojem, aby generować sprzedaż. Dobrze jest więc wiedzieć, jak rozwijać sklep internetowy w sieci.

Zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie

Zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie – 9 metod

Poznaj nasze metody na zwiększanie świadomości nowego produktu w internecie. Sprawdź, jakie kroki trzeba podjąć, aby poinformować wszystkich o produkcie.

Prezent dla klientów sklepu internetowego

Prezent dla klientów sklepu internetowego – 8 pomysłów

Sprawdź nasze pomysły na budowanie dobrych relacji z kupującymi. Prezent dla klientów sklepu internetowego sprawdzi się doskonale w tej kwestii. 

Jak reklamować produkty?

Jak reklamować produkty? – 7 sposobów na promocję w internecie

Internet daje mnóstwo możliwości pod kątem skutecznej reklamy. Sprawdź nasze porady dotyczące tego, jak reklamować produkty ze sklepu internetowego.

Jak przekonać do ponownego zakupu w sklepie?

Jak przekonać do ponownego zakupu w sklepie? – 7 wskazówek

Sprawdź różne sprawdzone techniki, aby przekonać do ponownego zakupu w sklepie internetowym, stosując zabiegi mające na celu wpłynąć na obecnego klienta.

Jak zbudować skuteczne wezwanie do działania?

Jak zbudować skuteczne wezwanie do działania? – garść porad

Przekonaj się, że wezwanie do działania może wiele zmienić na Twojej stronie. Sprawdź porady o tym, jak usprawnić ten kluczowy na każdej stronie element.

Funkcjonalności zwiększające sprzedaż w sklepie

Funkcjonalności zwiększające sprzedaż w sklepie – 8 propozycji

Sprawdźmy różne funkcjonalności zwiększające sprzedaż w sklepie internetowym, które warto rozważyć, prowadząc własny biznes w e-commerce. Czy znasz je?

Powiązane wpisy jako sposób na zatrzymanie czytelnika

Powiązane wpisy jako sposób na zatrzymanie czytelnika

Od dłuższego czasu na blogach spotyka się tu i ówdzie tzw. powiązane wpisy. Co to oznacza? Dlaczego określa się te teksty mianem powiązanych? Odpowiadamy!